Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74228

Menaxher/e Rajonal

Tirane, Shqipëri 22-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-02-2023

01-02-2023

1


Përshkrimi

Kompania Kresha Prod me aktivitet prodhimin dhe shitjen e "Regina Caffe",  kerkon te punesoje Menaxher/e Rajonal/e per zonen e Tiranes.


Detyrat

 • Rritja e efektivitetit te shitjes ne rajonin e tij/saj.
 • Organizimi i punes per gjithesecilin nga Menaxheret e Terrenit.
 • Vendosja e objektivave.
 • Ndjekja nga afer e problematikave te rajonit.
 • Trajnimi i stafit.
 • Analize e detajuar per sa i perket performances.
 • Mirembajtja e klienteve egzistues.
 • Planifikim i detajuar per gjetjen e klienteve te rinj.
 • Nderton marrëdhën të qëndrueshme me klientët dhe partnerët e ndryshëm.
 • Bashkëpunon me drejtorin e shitjeve për të vendosur dhe zbatuar qëllime shitje për rajonin.

Kualifikimet

 • Të kenë përvojë pune në shitje ne pozicion Menaxheriale.
 •  I afte te beje analiza tregu dhe te krijoje strategji.
 • Të jetë aftesi shume te mira ne komunikim.
 • Të kete aftesi negociuese te mira.
 • Te dije te perdori paketen office.
 • Të kete leje drejtimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania me email [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
KRESHA PROD

Kresha Prod shpk operon në fushën e përpunimit, prodhimit, paketim e magazinim të artikujve të ndryshëm ushqimorë. Eksport-import, tregti me shumicë e pakicë të prodhimeve të ndryshme, ushqimore, import makinerish dhe pajisjesh të ndryshme. Ajo punon me pasion në fushën e përpunimit dhe tregëtimit të kafes më të shijshme në tregun mbarë kombëtar të kafesë. Themeluesi i saj ka filluar këtë biznes në 2006 nga tregëtimi i kafesë dhe duke u bërë ndër më të mirët në treg.

Kresha Prod shpk është kompania lider në treg për prodhim dhe tregëtim të produkteve ushqimore, ku kryeson me produktin klas të saj “Regina Caffe”. Ajo aspiron të jetë dhe të qëndrojë gjithmonë e para në tregun e kafes, të plotësojë dhe të kënaqë çdo shije të klientit, i cili është dhe objekti kryesor që kërkon “Regina Caffe”.

Regina Caffe nuk tregëton vetëm kafe por edhe produkte të tjera ushqimore siç janë disa lloje çajrash me përmbajtje plotësisht bimore dhe shumë të shëndetëshme për shëndetin e njeriut.


INFORMACIONE KONTAKTI