Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75889

Menaxher/e Blerje

Tirane, Shqipëri 14-04-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Blerës

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-04-2023

---

---


Përshkrimi

Billa&Co Shpk, një kompani dinamike, e cila operon në fushën e tregtimit të pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve të tjera të ndërtimit kërkon një: Menaxher/e Blerje.


Detyrat

 • Përzgjedh dhe propozon furnitore potenciale qe permbushin kerkesat dhe kushtet e kompanise;
 • Propozon cmimet optimale, eshte pjese e diskutimeve dhe vendosjes se tyre;
 • Ndjek procesin e shitjeve te produkteve dhe perpilon raporte ne lidhje me ecurine;
 • Analizon dhe ndërton raporte të ecurise së produktit sipas kategorive dhe propozon zgjidhje per te permiresuar rezultatet;
 • Sigurohet të ketë informacion të vazhdueshëm mbi produktet dhe cmimet e konkurencës;
 • Përzgjedh dhe përgatit produktet për promocion sipas rastit;
 • Eshtë në kontakt të vazhdueshem me furnitoret e kategorisë, mban nën kontroll stokun e kategorisë dhe ndjek statusin e porosisë;
 • Ndjek projekte të caktuara në bashkëpunim me Furnitorin dhe Projekt Menaxherin.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë;
 • Të ketë eksperiencë në blerje, përbën avantazh;
 • Te ketë njohuri te mira te gjuhes Angleze;
 • Te ketë aftesi manaxheriale dhe aftesi per te punuar ne grup;
 • Te ketë njohuri në perdorimin e programeve baze kompjuterike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në, në adresën e email-it: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë kompanive të tjera ka konfirmuar Billa si kompaninë më të besueshme në vendin tonë në fushën e Hidrosanitareve.

Gjigandi Henkel ia ka besuar Billa Albania shpërndarjen e produkteve të kompanisë së mirënjohur Ceresit e cila për më shumë se një shekull jep kontributin e saj në ndërtimin e shtëpive gjermane dhe më gjerë.

Dyshemenë e shtëpisë tuaj tek Billa Albania mund t’ia besoni Gjigandit Swisskrono i cili për më shumë se 30 vjet siguron në mbarë globin Laminatin më cilësor dhe jetëgjatë me çmimet më konkurruese në treg. Rinovoni shtëpinë tuaj duke i shndërruar ambientet si nëpër katalogë me kosto të përballueshme.


INFORMACIONE KONTAKTI