Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Neptun shpk

 

“Neptun”, është kompania udhëheqëse në shitjen e produkteve elektronike në Shqipëri. Operon në një biznes ndërkombëtar në 4 vende të Ballkanit Perëndimor. Hyn në treg me anë të formateve moderne të shitjeve, duke iu ofruar konsumatorëve një gamë produktesh e shërbimesh të plota e gjithë përfshirëse.

Shtyllat më të forta ku mbështet strategjia e Neptun janë :...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 18-12-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profili i kompanisë: Balfin Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët.

Neptun shpk është pjesë e Balfin Group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve Elektroshtepiake.  

Pozicioni: Menaxher Dyqani

Departmenti: Retail Vendodhja: Vlore  

Përmbledhja e Pozicionit:. Menaxheri i Dyqanit është përgjegjës për mbikëqyrjen e funksionimit të përditshëm të dyqanit, duke u siguruar që ai funksionon normalisht dhe në mënyrë efektive.  

Detyrat

 • Përfshirja dhe motivimi i stafit të shitjes;
 • Sigurohet që shërbimi i ofruar ndaj klientit është i shkëlqyer dhe çdo klient del i kënaqur nga dyqani;
 • Motivoni stafin e shitjeve për të përmbushur objektivat e shitjeve duke trajnuar dhe këshilluar atë në çdo rast;
 • Trajton ankesat dhe shqetësimet e klientëve në mënyrë profesionale;
 • Monitoron inventarin e produkteve në dyqan dhe sigurohet që produktet janë të pozicionuar sipas specifikave merchandising.;
 • Menaxheri i Dyqanit është përgjegjës për mbikëqyrjen e trajnuar dhe këshilluar atë në çdo rast;
 • Trajton ankesat dhe shqetësimet e klientëve në mënyrë profesionale;

Kualifikimet

Edukimi: Arsimi I larte, profili Ekonomik/Administrim Biznes.

Eksperiencat e punës: Minimum 3 vjet përvoje pune në fushën e Menaxhimit.

Kualifikime të tjera:

 • Të ketë njohuri të programeve Microsoft Office (Excel/Word/PPT).
 • Të ketë komunikim shumë të mirë të shkruar dhe verbal.
 • Të ketë aftësi analitike dhe observuese.
 • Të ketë aftesi motivuese.
 • Të jetë sistematik dhe I organizuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e punës: Grupi Balfin ofron një paketë benefitesh tërheqëse, duke përfshirë një pagë të drejtë të bazuar në merita dhe vlerësimin e performancës.  

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë aplikimet e tyre me e-mail në adresën tonë elektronike [email protected]

 *Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".