Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Ditë e Natë

Farmaci Dite e Nate Rruga "Luigj Gurakuqi", Nr 44/11 (Ushtari i Panjohur) Tirana, Albania

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-03-2021 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxher Blerjesh

Po kërkojmë blerës të motivuar, miqësor dhe bindës që t'i bashkohen skudrës sonë në rritje. Në këtë pozicion, ju do të luani një rol kyç në biznesin tonë duke zhvilluar strategji për blerjet, duke punuar me furnitorët dhe duke blerë produkte të ndryshme.

Detyrat

 • Kryen punë kërkimore për të njohur sa më mirë gamën e produkteve që mbulon;
 • Negocion politika dhe kontratat me furnitorë të ndryshëm;
 • Kryen porositë për produkte tek furnitorët dhe ndjek që porositë të jenë në përputhje me kontratat e dakordësuara;
 • Jep informacion për listimin e produkteve të reja, kategoritë e artikujve dhe analizat e marzhit;
 • Monitoron nivelet e stokut dhe parashikon blerjet e nevojshme Identifikon produktet e dëmtuara/skaduara dhe gjen zgjidhje alternative me furnitorin;
 • Menaxhon dhe promovon zhvillimin e produkteve të reja në bashkëpunim me departamentet e tjera të kompanisë;
 • Zhvillon strategji blerjesh për të realizuar dhe tejkaluar objektivat e kompanisë;
 • Ruan të dhëna të detajuara dhe përgatit raporte të nevojshme;
 • Ruan marrëdhënie profesionale me të gjithë furnitorët.

Kualifikimet

 • Njeh mirë gamën e produkteve;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese, negociuese dhe bindëse;
 • Aftësi shumë të mira analitike dhe përllogaritëse për të krahasuar çmimet dhe sasitë dhe për të diskutuar kushtet e kontratës me shitësin;
 • Aftësi për për të vlerësuar kushtet e tregut dhe furnitorë të ndryshëm;
 • Të ketë përfunduar studimet e larta, preferohet dega Administrim Biznesi;
 • Të njohë shumë mirë paketën MS Office;
 • Të ketë minimumi 3 vite eksperiencë pune në pozicione të ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV-te tuaja ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".