Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-11-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Prokurimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vibtis kërkon Menaxher Blerje në fushën Elektrike - Vibtis është kompania e duhur për ty! 

Ejani të punoni si Menaxher Blerje në një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme dhe mundësi avancimi në karrierë dhe ambjent për të mësuar.   
VIBTIS është kompania më e madhe në Shqipëri në Import – Eksport të produkteve industriale në fushën e ndërtimit e specializuar në prokurimin dhe furnizimin me produkte për projekte në sektorin e Ndërtimeve Civile, Energjisë, Ujësjellës Kanalizime. 
Vibtis punon me furnitorët me të mëdhenjë botror dhe është distributor zyrtar i produkteve të kompanive lider në botë në sektorin Oil & Gas si SPIECAPAG, NOV, EMERSON Process Management, Shawcor Canusa. Në Shqipëri Vibtis punon me klient si; SHELL, BANKERS dhe ALBPETROL.

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!
Pozicioni:
Ne po kërkojmë Menaxher Blerje me aftësi të shkëlqyera në anën teknike, negocimi dhe komunikimi dhe me përvojë në analizimin e të dhënave teknike të materialeve. 

Adresa:
“VIBTIS” sh.p.k është e pozicionuar në Bulevardin Dëshmorët e Kombit një vend i aksesueshëm dhe një mjedis komod pune; Blv. Dëshmorët e Kombit, Twin Towers, Tower 2, Floor 7/2 Tiranë/Albania.

Kush duhet të aplikojë?
Nëse ke përfunduar Fakultetin Inxhinierisë Elektrike, je më i miri/e mira. Ke eksperiencë pune minimumi 3 vite në fushën e blerjes së materialeve elektrike. Njeh mire gjuhën angleze dhe italiane. Je energjik dhe i motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh talentin tënd 100%  atëherë;
Vibtis është kompania e duhur per ty!
Apliko në [email protected] dhe na trego që je më i miri!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


VIBTIS, Trade Investments Service

Vibtis Ltd has been established in 30 August 2010. Company activity is mainly focused in: Import – Export of industrial products and trading Services which are connected with it’s activities like Technical Consultancy. Different services like assembly, welding, storage etc, with the support of a professional staff. Some of the materials that Vibtis trades include: – Plumbing materials like: pipes, valves, water meters e...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë