Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KRACO

Çdo ditë universi i produkteve të kompanisë KRACO ofron 250.000 konsumime. KRACO është kompani prodhuese, lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta, përgatitjeve për pije të ftohta si edhe përgatitjeve për ëmbëlsira. Kompania KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-03-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore,
Kompania lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta të ftohta dhe çajra, e çertifikuar tashmë dhe me sistemin e cilesisë IFS 6.1.
Kompania Kraco prodhon artikuj të ndryshëm ushqimorë të cilat përdoren gjerësisht në të gjitha kanalet e shitjes brenda dhe jashte vendit: Horeca, Retail, B2B.

Detyrat

 • Inicion proceset e prokurimit
 • Merr pjesë në negociatat me furnitorët / kontraktorët;
 • Mbikëqyr "Dorëzimin" e mallrave / shërbimeve, komunikon brenda dhe me furnitorët përkatës për çështjet
 • Zhvillon dhe monitoron proçeset agrotreknike të nevojshme të shërbimeve/blerjeve të lendeve te para;
 • Kontrollon dhe monitoron procedurat e cilësisë dhe sigurise der ne fazen e lëndëve të para;
 • Menaxhon furnizuesit për kategoritë përkatëse dhe kategoritë e tjera kur është e nevojshme, në përputhje me Procesin e Menaxhimit të Shitësit të Grupit;
 • Siguron zbatimin e kontratave në interes të KRACO Analizat / Menaxhimet dhe kërkesat e burimit te blerjeve
 • Mirëmban të dhëna të sakta për të gjitha raportimet, blerjet dhe raportet e aktivitetit.
 • Mirëmban njohuri të hollësishme për produktet ose shërbimet e kompanisë.
 • Përmbush detyra të reja të caktuara nga kompania në kuadër të arritjes së misionit dhe qëllimit të saj.

Kualifikimet

 •   Diplomë e arsimit të lartë në i preferuar ne Degen Agronomi ose Dega Farmaci ose dege te ngjashme;
 • Te kete njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point);
 • Te kete aftesi shume te mira drejtuese;
 • Njohuri ekselente te Gjuhes Angleze & Italiane;
 • Te kete aftesi te mira komunikimi dhe negocimi;
 • Aftesi shume te mira analitike dhe te jete i drejtuar nga detajet;
 • Te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup;
 • Te zoteroje leje drejtimi automjeti.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Afati i dorëzimit: 28 Shkurt 2021
Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike: [email protected]

Ju njoftojme se të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr9887 percaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".