Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86285

Menaxher Bari dhe Restoranti

Tirane, Shqipëri 06-03-2024 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Pergjegjes

Kohë e plote

---

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

06-03-2024

---

---


Përshkrimi

Bistro 14 kerkon te punesoje; Menaxher Bari dhe Restoranti


Detyrat

 • Plotëson nevojat e barit dhe restorantit me staf,duke përzgjedhur, trajnuar, monitoruar dhe vlerësuar punën e tyre nëpërmjet dhënies së feedback-ut të vazhdueshëm;
 • Përgatit plane konkrete me qëllim përmirësimin e vazhdueshëm të menaxhimit të restorantit;
 • Inkurajon klientët biznese për të organizuar festa dhe eventet e tyre nërestorantet që menaxhon;
 • Monitoron dhe mirëmban ambientet si dhe shërbimet e ofruara;
 • Miremban rrjetet sociale
 • Kujdeset të mbajë një ambient pune të sigurt, të pastër, të shëndetshëm dhe cilësor.

Kualifikimet

 • Aftesi te mira komunikuese me klientet;
 • Paraqitje te rregullt;
 • Te zoteroje gjuhen Angleze
 • Te jete korrekt dhe serioz ne sjellje;
 • Përvojë e mëparshme në menaxhim restorantesh apo baresh
 • Aftësi drejtuese, udhëheqëse, organizative dhe vendimarrëse;
 • Integritet, dhe besueshmëri profesionale;
 • Përgjegjshmëri dhe qëndrim korrekt me stafin.
 • Mosha mbi 25 vjec

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
 • Paga me marreveshje

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Bistro 14

Bistro 14