Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Auto Servis Liu

Auto Servis Liu eshte nje subjekt i cili tregton makina te reja e te perdorura si edhe kryen servisimin e tyre. si dhe tregton dhe pjese kembimi te ndryshme per makina. Adresa eshte Gjec Koder, prane Vila Aeroport.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-11-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim Biznesi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Auto Servis Liu me adrese “Rruga Rinasit,500 m larg aeroportit Nene Tereza, Fushë-Prezë,qe tregton makina dhe pjese te kembimit per mjete te transportit si dhe servisimin e tyre kerkon nje Menaxher Servisi qe ploteson keto kritere:

Detyrat

• Menaxhimi stafit, menaxhim kerkesa ofertash dhe porosi te furnitoret etj;
• Te hyje ne marredhenie me kliente (te zakonshem, shteterore, biznese), duke siguruar per ta oferta, dhe kontrata;
• Te bashkerendoje punen me Eprorin e tij per furnizimin e pjeseve, duke siguruar nje qarkullim te plote per çfare porositet gjate vitit;
• Te informoje per kerkesat e tregut, per shitjen e pjeseve te reja dhe te propozoje nje cmim fleksibel dhe te qendrueshem te shitjes;
• Te raportoje ne menyre periodike, tek Eprori i tij, lidhur me punen e kryer, ofertat kontratat, kontaktet me Klientet.
• Menaxheri harton planin e punës dhe ndërton strategjinë në lidhje me realizimin e objektivave të vendosura dhe afateve të përcaktuara. 
• Menaxheri merr pjesë në punësimin e punonjësve si dhe siguron mbarëvajtjen e punës duke zbatuar me përpikmëri rregulloren e brendshme të Kompanisë.

Kualifikimet

• Te kete njohuri shume te mira mbi pjeset e nderrimit per mjetet e transportit ( e preferueshme);
• Te jete perdorues i mire i kompjuterit per programet MS Office;
• Te komunikoje shume mire italisht dhe e preferueshme anglisht;
• Te jete i afte per te punuar ne grup dhe individualisht;
• Te jete i komunikueshem dhe pergjegjes per zbatimin e detyrave te ngarkuara;
• Diplome te Universitetit Politeknik ose Biznes Administrim ( e preferueshme);
• Te kete profil inxhinier mekanik ( preferueshme);
• Te kete aftesi te mira negociuese dhe analitike;
• Te jete mbi 30 vjec;
• Te jete I pajisur me patenten  e klasit B.Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".