Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-11-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania AUTOVISION SHA, eshte perfaqesuesi zyrtar i IVECO ne Shqiperi per: automjete, pjese kembimi origjinale dhe servisin e çertifikuar dhe me nje staf profesional sipas standarteve Europiane.
Kjo eshte mundesia juaj per nje karriere te suksesshme ne nje kompani te mirenjohur nderkombetare, me histori 45 vjeçare dhe eksperience 155 vjeçare, sic eshte IVECO!
Shoqeria deshiron te zgjeroj staf ne pozicionin MEKANIK.

Kualifikimet

  • Eksperiencë jo më pak se 5 vite në profilin përkatës, si Mekanik.
  • Të jetë korrekt, i sjellshëm.
  • Preferohet të ketë kryer shkollën e mesme profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre ne adresen tone elektronike: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AUTOVIZION IVECO

Autovizion permes nje stafi te profilizuar, ben te mundur permbushjen e kerkesave te cdo klienti, kompanie; qe operojne ne fusha biznesi duke iu ardhur ne ndihme mjete te ndryshme transporti. Perpiqemi qe nevojat tuaja te jene edhe tonat gjithashtu! Ne kerkim te nje serioziteti te ndersjellte mund te arrijme me efektivitet rezultate ne punen tone te perditshme.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres, km. 9
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 240 80 90
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë