Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
GULIT shpk

Gulit shpk eshte kompania lider ne ballkan per prodhimin e thaseve te letres per perdorim industrial nga fabrikat e cimentove , materialeve te ndertimit, miellit , ushqimeve blegtorale, etj. Teknologjia moderne e perdorur prej nesh na ka dhene mundesi te jemi konkurues me produktet tona ne tregun Europian, pasi cilesia eshte shume e rendesishme per ne.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 54673 Mekanik

Tjeter
Tirane, Shqipëri 28-06-2021 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania “Gulit’’sh.p.k me adrese Autostrada Tirane- Durres, Km 5, Tirane e njohur tashmë në tregun shqiptar si prodhues i amballazheve të pӫrmasave tӫ ndryshme tӫ thasëve prej letre për tregun ushqimor dhe industrial dhe thasӫve polipropileni tӫ pӫrmasave tӫ ndryshme.          

Fokusi jone primar eshte komunikimi,bashkepunimi dhe shpirti i skuadres ne ambjentin e punes.

Kerkojme te punesojme : Mekanik me shkolle profesionale

Kualifikimet

Personi pergjegjes duhet te plotesoje keto kushte:

  • Te kete kryer arsminin e mesem profesional
  • Te kete eksperience pune mbi 3 vjet ne kete fushe( shtypshkronje apo fabrika prodhimi)
  • Te dije te punoje ne grup dhe me turne
  • Te kete njohuri ne gjuhen angleze
  • Mosha mbi 25 vjec.

Aftesite;

  • Aftesi shume te mira komunikimi
  • Aftesi shume te mira negociuese
  • Aftesi Analizuese
  • Aftesi organizative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja
  • Aftesi per te punuar ne grup

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Si te aplikoni :

Personat e interesuar te dergojne CV ne e-mail : [email protected] me pozicionin e percaktuar per te cilin duan te kandidojne.

Ju do te kontaktoheni nga Burimet Njerezore nese CV – ja dhe dokumentat tuaja plotesuese do te klasifikohen nga kompania per interviste te metejshme.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".