Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Alson Trade

Alson-Trade sh.p.k është një agjensi shërbimi e specializuar në tregjet e kapitalit,ose sic quhet ndryshe “bota e financave të mëdha”, investimeve, sfidave dhe vendimeve të guximshme. Operon ne tregun e sherbimeve.

Shërbimet që ofrojnë:

 • Ata ofrojnë një gamë të gjerë shërbimesh për klientët e tyre, qëllimi është të plotësojnë kërkesat e klientëve duke i bërë ata të ndihen të kënaqur
 • Ata ofrojnë sh...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Astir, rruga "Teodor Keko" , pallatet "Edglis", ne kat te 2 te BIG MARKET.
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355696712155
  Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 06-04-2018 edhe 167 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-04-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Alson Trade kerkon te punesoje: SHERBIM KLIENTI / ACCOUNT MANAGER

Nese e ndjeni veten mjaftueshem dinamik per te arritur objektiva dhe keni deshiren per rritje profesionale atehere behu pjese e nje kompanie serioze.

Detyrat

- Komunikimi i drejtpërdrejtë me klientët.
- Sigurimi i klientëve me detajet në lidhje me produktet dhe shërbimet e kompanisë.
- Të ndihmoj klientët me kërkesat e tyre ose pyetjet teknike.

Kualifikimet

- Aftësi shumë të mira komunikimi në gjuhën Italiane/Turke
- Aftësi të mira PC (MS Office)
- Aftësi për të mësuar dhe për tu përshtatur
- Të jesh në gjendje për të punuar në ekip
- Puna full time.


Ju ofrojmë:

- Mundësi interesante punësimi .

- Trajnime të vazhdueshme dhe edukim profesional

- Rritje profesionale dhe përparim të shpejtë brënda kompanisë

- Shpërblime të herëpashershme 

- Perqindje mbi shitjet (deri ne 12%)

- Pagë Fikse

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të dergojnë CV-të e tyre në adresën: [email protected]

Cel. : 00355696712155
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë