Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Medical Distribution

Medical Distribution sh.p.k. është krijuar me qëllim ofrimin në tregun Shqiptar dhe më gjërë, të pajisjeve dhe materialeve mjekësore nga firmat me te mira dhe më me zë boterore. Vizioni ynë është ti vijmë në ndihmë të gjithë sistemit mjekësor në Shqipëri dhe më gjërë, nëpërmjet ofrimit të produkteve inovative me kualitet të lartë dhe me cmime konkurruese.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-06-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-06-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Medical Distribution sh.p.k., is a leader company in the Albanian market for the distribution of medical equipment, devices, consumables and parapharmaceuticals. With extensive knowledge of the market and with many years of experience, Medical Distribution is currently looking to strengthen its capacities in marketing. We are seeking to recruit a:  Marketing Senior Specialist

We can offer you an interesting and challenging work environment with competitive remuneration schemes, support and trainings.
Please refer to our website www.medicaldistribution.al for further information.
Please be informed that only short listed candidates will be contacted.  
Your application should be sent at latest by  03/June/2021 to: [email protected] Mail subject: MEDICAL DISTRIBUTION – Marketing Application

Detyrat

Your main responsibilities will consist in: 

 • Responsible for marketing yearly planning and activities
 • Prepares annual budget for marketing Identify trend that effect current and future growth of sales and profitability by monitoring costs, competition, supply and demand.
 • Achieves marketing operational objectives by contributing marketing information and recommendations to strategic plans and reviews
 • Create strong relationships with key customers to ensure a high costumer- service standards.
 • Nurture and enrich all external perceptions of the company and growth of market share 
 • Assist in the development and implementation of the Digital Marketing Strategy;
 • Responsible for Upload and Maintenance of ONLINE, for all activities and social networks;
 • Responsible for planning special promotions, advertising, and event marketing.
 • Collaborates with the product manager to orient the marketing strategy to increase the presence of the product in the market;
 • Good communication skill and willingness to travel
 • Updates job knowledge by participating in educational opportunities; reading professional publications; maintaining personal networks; participating in professional organizations.
 • Other duties as required by the Management;

Kualifikimet

Requirements:

 • University degree (Marketing Studies is preferred)
 • At least 2 years of experience in related positions(medical reps are preferred)
 • Very good interpersonal and communication skills, influence and conflict resolution
 • Experience in developing marketing and sales strategies Quick learner, self-motivated and able to work autonomously
 • Good working knowledge of Microsoft Office, Photoshop, Illustrator.
 • A valid driver's licenseclass B Very good command of English Language  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".