Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-11-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Agjencia e Rekrutimit Profesionisti pjesë e Çelësi Media Group, në emër të Klientit tonë, në fushën e produkteve të kozmetikës, po kërkon një kandidat potencial për pozicionin Marketing&Social Media Specialist për t'u bashkuar me biznesin e tyre në zgjerim.  Marketing&Social Media Specialist duhet të bashkëpunojë me ekipin e shitjeve për të arritur objektikat sasiorë dhe cilësorë duke i mbajtur klientët të kënaqur dhe të angazhuar me produktet dhe shërbimet e ofruara. Si Specialist I Mediave Sociale, kandidati do jetë përgjegjës për krijimin dhe publikimin e përmbajtjes në të gjitha platformat e mediave sociale, për të rritur audiencën, për të ndërtuar dhe forcuar markën dhe në fund, për të rritur shitjet.

Detyrat

 • Shërben si pika kryesore e kontaktit për të gjitha çështjet e menaxhimit të klientit.
 • Ndërton dhe mban marrëdhënie të forta dhe afatgjata me klientët.
 • Zhvillon marrëdhënie këshilluese të besuara me klientët kryesore dhe palët e interesuara të klientëve.
 • Siguron implementimin në kohë dhe të suksesshme të zgjidhjeve sipas nevojave dhe objektivave të klientit.
 • Zhvillon biznesin me klientët ekzistues dhe/ose identifikon fushat e përmirësimit për të përmbushur shërbimin dhe për te arritur objektivat.
 • Përgatit raporte periodike mbi shitjet dhe mbaëvajtjen e punës.
 • Bashkëpunon me ekipin e shitjeve për të identifikuar dhe rritur mundësitë e shitjeve dhe brandit.
 • Përgjegjës për funksionimin dhe prodhimin e përditshëm të përmbajtjes së platformave sociale që të ketë ndikim në tregun lokal, rajonal etj, sipas nevojave të projekteve;
 • Komunikim me palët e brendshme dhe të jashtme për të optimizuar metodat e rritjes së përdoruesve dhe/ose ndjekësve në platformat sociale;

Kualifikimet

 • Përvojë pune e dëshmuar si Marketing& Social Media, Account Manager, Key Account Mananger ose Sales Account Manager.
 • Aftësi e demonstrueshme për të komunikuar, paraqitur dhe ndikuar tek aktorët kryesorë në të gjitha nivelet e një organizate.
 • Përvojë me softuerë ose platforma e-commerce dhe logjistike, MS Office (veçanërisht MS Excel).
 • Përvoja në dhënien e zgjidhjeve të fokusuara tek klienti.
 • Aftësi e provuar për të punuar në projekte të menaxhimit të disa klienteve në të njëjtën kohë, duke ruajtur vëmendjen e mprehtë ndaj detajeve.
 • Aftësi të shkëlqyera dëgjimi, negocimi dhe prezantimi.
 • Aftësi të forta komunikimi verbale dhe me shkrim.
 • Diplomë në Administrim Biznesi, Marketing, Social Media.
 • Patente per drejtim automjeti, kategoria B.

Nëse keni kualifikimet e listuara më sipër, ne do të dëshironim të dëgjonim nga ju. Dërgoni CV-në tuaj duke specifikuar titullin e punës në: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Profesionisti Recruitment Agency

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Për të arritur këtë qëllim ‘’Profesionisti’’ vjen si e para dhe e vetmja agjenci e cila mbulon të gjitha pozicionet e tregut të punës.

Profesionisti ofron për klientët zgjidhje reale për bizneset e tyre, nëpërmjet një shërbim rekrutimi profesional dhe cilësor. Ekipi i Profes...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 042 24 19 45
 • Mobile: 355 042235128

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë