Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i Punes: Marketing Graphic Design  

 

Detyrat

Pershkrim i detyrave:

 • Dizajnimi i permbajtjes grafike, ilustrimeve dhe infografike.
 • Menaxhimi i dizajneve grafike nga konceptimi deri ne zbatim.
 • Rishikimi i drafteve te dizajnerit “junior” per te siguruar cilesi.
 • Gjenerimi i koncepteve te fresketa.
 • Sigurimi i qendrueshmerise se markes pergjate projekteve te ndryshme te marketingut.
 • Nderlidhja ndermjet ekipeve te marketingut dhe projektimit per te siguruar respektimin e afateve.
 • Mbajtja e perditesuar me zhvillimet e indust
 • Bashkepunimi me stafin e marketingut ne krijimin e konceptit.

Kualifikimet

Kerkesat dhe kualifikimet:

 • Pervoje e disa vjecare e provuar ne dizajn grafik.
 • Nje portofol te forte dhe prezantues me ilustrime ose grafika te tjera.
 • Njohuri me softueret e dezinjit dhe teknologjite e dizajnit .
 • Nje sy i mprehte per estetike dhe detaje.
 • Aftesi te shkelqyera komunikimi.
 • Aftesi per te punuar ne menyre metodike dhe per te permbushur afatet.
 • Diplome ne Dizajn, Arte te Bukura ose fusha te ngjashme eshte nje plus.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv  ne adresen: [email protected] duke specifikuar në Subjekt të e-mail-it emrin e pozicionit.

duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".