Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74089

Manaxher magazine

Tirane, Shqipëri 17-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

17-02-2023

---

---


Përshkrimi

UNI-KLIMA kërkon manaxher magazine, me experiencё pune qё di tё bashkёpunojё nё grup dhe me aftёsi tё mira komunikuese.

 • Ofrohet kontratё e rregullt dhe kushte shumё tё mira pune.
 • Pagesa ёshtё e diskutueshme nё varёsi tё aftёsive individuale.

 


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Mban përgjegjësi mbi mallin e magazinuar në magazinë.
 • Kontrollon të gjitha dërgesat hyrëse dhe dalëse.
 • Monitoron sasinë dhe cilësinë e mallrave të ruajtura.
 • Krijon dhe ruan dokumentacionin e magazinës.
 • Komunikon me financën për të siguruar regjistrimin e lëvizjeve të inventarit në kontabilitet. 

Kualifikimet

Kriteret:

 • Të ketë minimumi 3 vjet eksperiencë pune.
 • Të jetë dinamik dhe të mbajë përgjegjësi për detyrat që i caktohen.
 • Mosha e preferuar 30-45 vjeç.
 • Të ketë njohuri të mira të programit excel. Pёrparёsi nёse njeh programin Financa 5.
 • Pёrparёsi nёse ka mbaruar studimet e larta (preferohen degët ekonomike).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të aplikoni:

Për të aplikuar dërgoni CV-në tuaj, ku të specifikoni pozicionin për të cilin aplikoni, në adresën: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
UNI-KLIMA SHPK

UNI-KLIMA është një kompani shqiptare, e cila operon prej 15 vitesh në fushën e sistemeve të ngrohje-ftohjes, kondicionimit dhe ventilimit dhe sistemet IT Cooling, si shitës me shumicë dhe pakicë në tregun vendas. Kompania ka selinë e saj në qytetin e Tiranës, por ka të shtrirë aktivitetin në qytete të tjera nëpërmjet pikave të autorizuara të shitjes. UNI-KLIMA është SHPËRNDARËS I AUTORIZUAR i markës janoneze MITSUBISHI ELECTRIC, si dhe markave italiane CLIMAVENETA e RC, pjesë e grupit MITSUBISHI ELECTRIC.


INFORMACIONE KONTAKTI