Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
INFO-Telecom Shpk

INFO-Telecom is a licensed electronic communications operator in Albania, providing Retail and Wholesale Telecommunication and Data Services. Incorporated in 2009, INFO-Telecom acquired the licenses to provide the services of public fixed telephone, national transit, international transit, data transmission, through the use of its public network for electronic services, and the numbering plan assigned by the Electronic and Postal C...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Dervish Hima Street, No. 1, Ada Tower
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +3554 5600 000
 • Mobile: +3554 5600 000

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-08-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Administrativ
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-08-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

LAKE DRIVE "Rooms & Apartments" me vendodhje Ruga Sami Frasheri,Kompleksi Nr 56, Tirana Al Eshte ne kerkim per Manager/Kordinator

Detyrat

 • Koordinimi dhe supervizimi i punes se perditshme me qellim te siguroje shërbim shumë të mire sipas standarteve te cilesise se sherbimit te hotelit.
 • Harton programin e punes se perditshme te punonjeseve, liste-kontrollet, pajisjen me materialet e nevojshme.
 • Kontrollon dhe siguron zbatimin e detyrave tyre si dhe ndjekjen e normativave sipas standarteve te hotelit.
 • Siguron efikasitet dhe efiçense maksimale ne perdorimin e materialeve dhe promovimit te paketave te ofruara.
 • Mban pergjegjesi ne permbushjen e standarteve te sherbimeve hotelit sipas normativave, sistemeve dhe koncepteve te Hotelit.

Kualifikimet

 • Eksperience pune ne pozicione te ngjashme.
 • Aftesi shume te mira supervizimi, bashkepunimi dhe komunikimi.
 • Fleksibilitet ne orarin e punes.
 • Njohuri shume e mire e gjuhes angleze dhe e programeve baze te kompjuterit.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shënime Te interesuarti te dergojne CV- ne ne adresen e emailit [email protected] ose [email protected]
Te kontaktojne ne nr tel: 00355697080008
00355684016349 Ju presim!  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".