Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DeaPrint

Është e para shtypshkronjë me standarde evropiane, me një staf të specializuar dhe me asistencë teknike nga partnerët kroatë, e pajisur me teknologjinë e fundit moderne, që disponon makinë shtypi rrotative Heatset. Shtypshkronja DEAPRINT është një shoqëri e përbashkët me investim shqiptaro-kroat (partnerët e saj janë ALBAS shpk, Radin doo, Ideart shpk.) Investimi fillestar është mbi 4 milion euro, në fazën e parë janë punësuar 3...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-04-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-04-2020
Data e fillimit të punës
07-03-2020

Përshkrimi

Është e para shtypshkronjë me standarde evropiane, me një staf të specializuar dhe me asistencë teknike nga partnerët kroatë, e pajisur me teknologjinë e fundit moderne, që disponon makinë shtypi rrotative Heatset. Produktet që deri më sot janë prodhuar në tregun rajonal për herë të parë bëhen në Shqipëri. Kjo shtypshkronjë ofron cilësi të lartë shtypi për botimet shkollore në një kohë shumë të shkurtër. Këtë vit një pjesë e konsiderueshme e botimeve shkollore janë shtypur pranë kësaj shtypshkronje. Gjithashtu për kompanitë private që operojnë në fushën e marketingut DEAPRINT ofron shërbime cilësore e profesionale, korrektësi dhe partneritet të qëndrueshëm, çmime të lira dhe konkurruese në tregun shqiptar.   Shtypshkronja DEAPRINT është në kërkim të: Makinist (ofsetist) Ndihmës makinist Libërlidhës

Shënime


Dërgoni CV tuaj në adresën e email [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë