Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 09-06-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"Edipack" sh.p.k është prodhuesi më i madh dhe i suksesshëm i paketimit në  Shqipëri me një kapacitet shumë të madhë prodhues të letres dhe kartonit . Prej vitit 2003 vazhdojmë prodhimin e kutive të kartonit dhe të ambalazhimit, gjithashtu jemi shpërndarës të letrës së ambalazhimit si produkt i ndërmjetëm për prodhuesit vendas të paketimit.

Detyrat

 • Është njohës i mirë i makinerisë që punon si dhe aksesorëve të saj;
 • Kujdeset për përgatitjen e makinerisë për punë dhe gjatë ndalesave;
 • Është përgjegjes për saktësin e punës dhe për produktin e prodhuar;
 • Ështe përgjegjës për mbarëvajtjen e makinerisë dhe përgjigjet për përdorimin e saj
 • Bën mbarëvajtjen e makinerisë dhe përgjigjet për përdorimin e saj;
 • Kontrollon makinerinë që të jetë brenda parametrave teknologjik;
 • Zbaton rregullat e sigurimit teknik gjatë gjithë procesit të punës, për të cilat është instruktuar nga  personeli përkatës;
 • Është njohës i mirë i përdorimit të programeve kompjuterike.

Kualifikimet

 • Të  ketë mbaruar arsimin e mesëm.
 • Të ketë eksperienca të mëparshme.
 • Të ketë njohuri në përdorimin e makinerive.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë një Cv në adresën e e-mailit: [email protected] ose të telefonojnë në numrin e telefonit: 0697014871.                       

  Adresa :  Lagja 15, Rr."Aleksandër Goga", Porto Romano , Durrës, Shqipëri.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


EDIPACK sh.p.k

Edipack është prodhuesi më i madh dhe i suksesshëm i paketimit në Shqipëri me një kapacitet shumë të madhë prodhues të letres dhe kartonit .Prej vitit 2003 vazhdojmë prodhimin e kutive të kartonit dhe të ambalazhimit, gjithashtu jemi shpërndarës të letrës së ambalazhimit si produkt i ndërmjetëm për prodhuesit vendas të paketimit.Ripërdorimi i letrës Riciklimi i letrës është një praktikë që po përhapet gjithmonë e më shumë dhe q...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Aleksander Goga", Porto Romano
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355697014871

 • Aleksander Goga
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355694097533

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë