Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Prespa Invest

Shoqëria ushtron veprimtarinë ne dhënien me qira për organizimin e panaireve dhe ekspozitave tregtare lokale, kombëtare dhe rajonale. Gjithashtu shoqëria organizon evente, panaire dhe aktivitete te ndryshme

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-12-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

POZICIONI I PUNËS: Magazinier/e dhe ndihmës ekonomist
DATA E SHPALLJES SË APLIKIMIT:  18 Nëntor 2020
RRETH PUNËDHËNËSIT
Prespa Invest shpk

Detyrat

1. Mban përgjegjësi për mallin e magazinuar dhe ruajtjen e sistemimin e tyre në ambientin e magazinës.
2. Merr porositë dhe përgatit dërgesat për klientët, përfshirë dokumentacionin shoqërues dhe regjistrimin e veprimeve në sistemin e informacionit kontabël.
3. Kontrollon të gjitha furnizimet e mallrave që hyjnë në magazinën përkatëse.
4. Mban dhe organizon ndarjen e produkteve sipas artikujve. Ky kontroll duhet të behet periodik sipas mënyrës qe ai/ajo organizon punën në magazinë.
5. Bashkëpunon çdo ditë me zyrën e financës për te kontrolluar përputhshmërinë e të gjitha regjistrimeve qe bëhen në sistem me lëvizjet fizike të mallrave. 
6. Monitoron në bazë ditore stokun e magazinës dhe vazhdimisht krahason gjendjen fizike me sasitë në sistem duke kryer inventarizime fizike te produkteve.

Kualifikimet

1. Minimumi një vit eksperiencë pune në detyrën e Magazinierit, Shitjeve apo Ekonomistit.
2. Përfunduar arsimin e lartë në fushën  e Financës, Kontabilitetit ose në fusha të ngjashme.
3. Të ketë eksperiencë në punën me barkode.
4. Njohuri të mira të programit Alpha dhe paketës Office.  
5. Dëshirë dhe vullnet për të mësuar. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV - në e tyre, bashkëlidhur dhe dokumentet që tregojnë edukimin, çertifikimet e ndjekura dhe referenca në formë elektronike, në adresën: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".