Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EMPIRE BEACH RESORT

The Resort Where the breathtaking beauty of nature meets turquoise waters, Empire Beach Resort invites you to a unique bliss with its striking architecture and warm atmosphere. Beach & Pools Whether you're looking for silence or fun, it's impossible not to have a joyful day at our private beach where the moving rhythms are dominant. During the day, read your book by the pool or sample a frozen cocktail, a delicious snack or othe...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Posta kufitare Dhermi 9422 Dhërmi
 • Vlore, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 28-04-2021 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
600 EURO
Data e përfundimit
28-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përshkrimi: EMPIRE BEACH RESORT, një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit (Dhërmi), "  kërkon:

Magazinier/e

Detyrat

Ky pozicion ka përgjegjësinë për të menaxhuar dhe kryer çdo proces që lidhet me magazinën qendrore të kompanisë ne qytetin e sarandës .

Detyra kryesore e magazinierit është të kontrollojë të gjitha produktet që hyjnë dhe dalin në hapësirën që ka nën përgjegjësi. 
 Magazinieri gjithashtu duhet: 

 • Te kujdeset për mirembajtjen e magazines;
 • Te kontrollojë sasinë dhe cilësinë e të gjithave produkteve që hyjnë dhe dalin;
 • Te bëjë sistematikisht inventaret për të gjithë sektorët e magazinës;
 • Te kryeje veprimet hyrese dhe dalese ne programin financiar te magazinës 
 • Te jetë i aftë që në çdo moment të nxjerrë dhe të përpunojë në aspektin kohor, gjendjen e magazines;
 • Te jete në gjendje të vlersojë kostot e hyrjeve në magazinë;
 • Te jete në gjendje të përcaktojë ndryshimet në çmime në periudha të ndryshme;
 • Te ruaje dokumentacionin e menaxhimit të Magazinës;
 • Te raportojë tek Menaxheri i Financës për punën e kryer.

Kualifikimet

 • Arsimi i larte, preferohet Dega Ekonomik.
 • Te kete eksperience pune ne kete pozicion te pakten 5 vite.
 • Te kete aftesi ne hedhjen e te dhenave.
 • Te kete njohuri rreth paketes Microsoft Office (Njohja e programeve financiare perben avantazh).
 • Te kete aftesi te mira ne komunikim.
 • Te jete i pa varur per te qendruar ne sezon ne dhermi.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët të cilët plotësojnë kërkesat e lartëpërmëndura, janë të lutur të dërgojnë CV në adresën e-mail:

[email protected]

Mobile: 0696060930

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".