Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72440

Magazinier Pogradec

Pogradec, Shqipëri 12-12-2022 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

12-12-2022

---

---


Përshkrimi

ERBI 2006, një ndër kompanitë më profesionale në treg operon në prodhimin e dyerve dhe dritareve në PVC dhe Alumin, me nje eksperiencë mbi 25 vjecare duke bashkëpunuar me sukses me kompani ndërkombëtare lider në fushën e tyre si: GEALAN për profile PVC dhe metalike; ALUMIL për profile alumini; ARX, GU, ROTO, SIEGENIA,etj për aksesorë dhe mekanizëm; ELUMATEC & URBAN për makineri, etj.

Ne kuader te zgjerimit Erbi 2006, lokalizuar me magazinat qendrore ne Rruga Nacionale Pogradec – Korçë, km 1, shpall pozicionin vakant ne profilin :  Magazinier .

 

 


Detyrat

 • Te kujdeset për mirembajtjen e magazines.
 • Te kontrollojë sasinë dhe cilësinë e të gjithave produkteve që hyjnë dhe dalin.
 • Te bëjë sistematikisht inventaret për të gjithë sektorët e magazinës.
 • Te kryeje veprimet hyrese dhe dalese ne programin financiar te magazinës. 
 • Te jetë i aftë që në çdo moment të nxjerrë dhe të përpunojë në aspektin kohor, gjendjen e magazines.
 • Te ruaje dokumentacionin e menaxhimit të Magazinës.
 • Te raportojë tek Menaxheri i Financës për punën e kryer.

Kualifikimet

 • Arsimi i larte.
 • Te kete eksperience pune ne kete pozicion te pakten 3 vite.
 • Te kete aftesi ne hedhjen e te dhenave.
 • Te kete njohuri rreth paketes Microsoft Office (Njohja e programeve financiare perben avantazh).
 • Te kete aftesi te mira ne komunikim.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne ne e-mail-in [email protected] duke specifikuar pozicionin per te cilin po aplikojne, ose te kontaktojne ne numrin e cel: 00355 69 52 34 298


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Erbi 2006

Erbi 2006