Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BRUNES SHPK

Që prej vitit 1994, BRUNES, ofron çdo mundësi për konceptimin e hapsirës tuaj, duke vënë në dispozicion një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush me ekspozitat tona në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë e Lezhë. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tiranë-Durrës, km7
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-05-2021 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Brunes sh.p.k., nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregtimit te hidrosanitareve dhe pllakave, ne saj te zgjerimit te aktivitetit, kerkon kandidate per pozicionin:

Magazinier 

Detyrat

 • Eshte pergjegjes per ruajtjen dhe sistemimin e mallrave ne ambientet e magazines.
 • Kontrollon te gjitha furnizimet e mallrave qe hyjne ne magazinen perkatese si dhe komunikon me operatoren e Finances ne magazine per te siguruar regjistrimin e mallrave ne sistemin e magazines.
 • Kontrollon te gjitha daljet/shitjet e produkteve nga magazina perkatese dhe krahason sasite fizike te bera dalje me dokumentacionin perkates shoqerues.
 • Mban dhe organizon ndarjen e produkteve te demtuara apo jo, si dhe informon Drejtorin e Logjistikes per cdo sasi malli  te demtuar.
 • Ky kontroll duhet te behet periodik sipas menyres qe ai organizon punen ne magazine.
 • Siguron ndarjen e sakte te detyrave per punonjesit e magazines per sistemimin e mallrave pergatitjen e porosive dhe administrimin e paketimeve dhe materialeve promocionale.
 • Mban nje liste me gjitha barkodet e produkteve dhe njofton operatoren e finances sa here ka ndryshime te barkodeve gjate furnizimeve.
 • Monitoron ne baze ditore stokun e magazines dhe vazhdimisht krahason gjendjen fizike me sasite ne sistem duke kryer inventarizime fizike te produkteve.

Kualifikimet

 • Arsimi i larte (Preferohen deget Ekonomike).
 • Duhet minimalisht 2 (dy) vjet eksperience si magazinier.
 • Te jete korrekt ne respektimin e orareve.
 • Te kete cilesi te mira te drejtimit te grupit dhe punes ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Si te aplikoni: Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te dergojne Cv-ne e tyre ne adresen e emailit:  [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".