Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Go Tech Electronics

GoTech Electronics, është vazhdim i AIBA Company e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “HotPoint-Ariston” dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve si: Indesit Internatinal Company Itali, Thermo Sanitary Group Itali, Elica Spa Itali etj.

Nga...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga dytesore Tirane –Kashar, Km I, Pajtoni Center, Kati III
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 18-08-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Titulli i Pozicionit: Magazinier ne Durres

Misioni: Mireadministrimi i vlerave materiale ne magazinen qendrore te kompanise.

Detyrat

 • Të kujdeset për mirëmbajtjen e magazinës;
 • Merr ne dorezim mallrat dhe produktet tek ngarkesat nga furnitoret e brendshem dhe te jashtem (trajlera-konteniere)
 • Merr porosite e furnizime dhe per shitje dhe kryen daljen e produkteve nga magazina
 • Të kontrollojë sasinë dhe cilësinë e të gjitha produkteve që hyjnë dhe që dalin nga magazina;
 • Të bëjë sistematikisht inventarët për të gjithë sektorët e magazinës;.
 • Të kujdeset për të gjitha të mirat dhe materialet të vendosura në hapsirën që ka në përgjegjësi;
 • Të komunikojë me specialisten e finances për të siguruar regjistrimin e mallrave në sistem dhe koordinohet me të,për inventarin e magazinës;
 • Të ruajë dokumentacionin e menaxhimit të magazinës;
 • Të mbajë dhe organizojë ndarjen e produkteve  dhe të japë informacion mbi gjendjen fizike te mallit stok;
 • Të sigurohet që kodifikimi dhe vendosja e produkteve në magazinë të bëhen në mënyren e duhur, në mënyrë qe identifikimi dhe kontrolli i produkteve të jetë sa më i lehtë;
 • Të kontrollojë te gjitha dajlet e produkteve nga magazina dhe të krahasojë sasitë fizike të bëra dalje me dokumentacionin përkatës shoqërues (fatura, fletë dalje etj)
 • Punëdhënësi mund t'i caktojë punëmarrësit edhe detyra të tjera, bazuar në nevojat e kompanisë.

Kualifikimet

Eksperienca profesionale:

 • Të ketë arsimin e larte.
 • Të ketë pervojë pune ne te njejten fushe, të paktën 3 vjet.
 • Njohuri të mira të gjuhëve të huaja.

Kërkesat e pozicionit:

 • Aftësi shume te mira komunikuese dhe organizuese;
 • Aftësi shume te mira analitike.
 • I motivuar, i organizuar.
 • Te zotërojë etike dhe integritet.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe personat e interesuarit mund te aplikojne nepermjete CV me foto ne adresen e e-mail-it [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".