Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DIAMANT

Diamant Logistics eshte nje prej kompanive logjitsike lider ne Shqiperi e themeluar ne vitin 1994 ne Durres. Kompania zoteron nje terminal logjistik prej 50.000 m2 vetem 7 km nga porti I Durresit, nga te cilat rreth 11.000 m2 jane magazina te mbyllyra, perfshire zone doganore. Diamant ofron sherbime transporti nderkombetare e kombetare, magazinim afatshkurter e afatgjate, sherbime doganore perfshire magazine doganore, transport...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Durres Tirane Km 5 Ura Fllake 150 m Rruga Nacionale Xhafzotaj Durres
 • Durres, Shqipëri
 • Tel: 0035552091056
 • Mobile: 0676021912

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 23-07-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania DIAMANT eshte ne kerkim te nje Magazinieri i cili do kerkohet te punoje me kohe te plote ne magazinat e kompanise.

 • Magazinieri do te jete kryesisht pergjegjes per hyrjet dhe daljet e mallrave tregtare nga magazina qe do t'i caktohet, ne baze te udhezimeve te brendshme te kompanise.
 • Pjese e pergjegjesive eshte dhe raportimi i mallrave te demtuar, mbajtja e inventarit, mirembajtja e mjeteve te punes, raportimi i difekteve si dhe duhet te jete ne gjendje te mbaje paster ambientin e punes.

Detyrat

 • Te shkarkoje mallra tregtare ne magazine dhe te firmose mbi marrjen ne dorezim.
 • Te pozicionoje mallrat ne magazine ne vendet e percaktuara.
 • Te perdore mjetet e punes si transpalete dhe lefterak.
 • Te raportoje per cdo demtim te mallit gjate marrjes ne dorezim.
 • Te identifikoj dhe te organizoj ngarkimin e cdo dergese nga magazina per shperndarje. te mbaj inventar per hyrjet/ daljet qe kryen.
 • Te kryeje pune te ndryshme qe shtojne vlere si paketim/ cpaketim, etiketim, seleksionim malli etj.

Kualifikimet

 • Magazinieri duhet te njohe mire e te dij te drejtoj transpaleten dhe lefterakun,
 • Te ndjeke me perpikmeri te gjitha udhezimet e sigurise ne pune si dhe te kete aftesi te mira organizuese dhe pune ne grup.
 • Magazinieri duhet te kete eksperience te mjaftueshme pune ne drejtimin e lefterakut/pirunit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".