Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 02-09-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-09-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Pozicioni: Magazinier
Departamenti: Financë
Vendndodhja: Spitall, Durres. 
Përmbledhja e Pozicionit: Magazinieri përgjigjet për ruajtjen, mirëmbajtjen dhe administrimin e vlerave materiale (materialet, mjetet, pajisjet) në inventar të kantierit.

Detyrat

Detyrat

 • Merr në dorëzim materialet, mjetet dhe pajisjet e furnizimeve konform dokumenteve dhe t'i pasqyrojë ato në dokumentet përkatës me saktësi dhe në kohë;
 • Verifikon sasitë dhe gjendjen fizike të materialeve të furnizimit dhe raporton çdo mangësi të vërejtur, duke përfshirë dhe mangësitë në dokumentacionin shoqërues
 • Bën shpërndarjen dhe dorëzimin e materialeve tek të tretët kundrejt dokumentacionit përkatës (libër llogarie, flete-hyrje/dalje etj.);
 • Organizon vendosjen, renditjen, magazinimin e materialeve për të siguruar ruajtjen e tyre në kushte sa më optimale dhe orientim të shpejtë brenda magazinës;
 • Dorëzon dhe kuadron me financën per dokumentacionin mujor brenda datës 5 të muajit pasardhës;
 • Raporton dhe përgatit procesverbalet për materialet apo pajisjet e dëmtuara;
 • Bën propozime për rifreskimin e mjeteve apo pajisjeve;
 • Mirëmban dokumentacionin e magazinës që mbulon duke bërë dorëzimin e tij të plotë sipas rregullave në rast transferimi ne kantiere të tjera;
 • Është pjesë e grupit të inventarizuesve për kryerjen e inventarëve sipas nevojave te kompanisë;
 • Regjistron fletë-hyrjet dhe fletë-daljet e materialeve;
 • Zbaton detyra të tjera që i ngarkohen.

Kualifikimet

Kualifikimet

Edukimi: Arsimi i mesëm / lartë  

Kualifikime të tjera:

 • Te kete fleksibilitet ne orar;
 • Te bashkëpunojë me stafin për te gjitha detyrat;
 • Te ruaj etiken ne marrëdhënie me koleget;

Eksperiencë pune të ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutemi të dërgoni CV-në tuaj ne [email protected] përmes adresës së emailit.  

* Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të rreptë sipas ligjit nr. 9887 të vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


RS CONSTRUCTION & ENGINEERING

RS CONSTRUCTION & ENGINEERING është një kompani e themeluar rishtazi, e fokusuar kryesisht në zhvillimin, menaxhimin, projektimin dhe zbatimin e projekteve private dhe publike në industrinë e ndërtimit. E orientuar nga vizioni i drejtuesve të saj me përvojë dhe menaxherëve të linjës, kompania synon të ofrojë mundësitë më të...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë