Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86377

Magazinier

Tirane, Shqipëri 08-03-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-03-2024

---

---


Përshkrimi

Hamleys ka nje trashegimi te gjate teatri dhe magjie. Eshte dyqani me i madh i lodrave ne bote. I themeluar ne vitin 1760 nga Willam Hamley, ne jemi nje ikone e vertete Britanike. Marka jone eshte realizimi i endrave te cdo femije.

Ne kuader te rritjes me shpejtesi te biznesit Hamleys shpallet vendi vakant per:

Pozicioni: Magazinier.

Vendodhja: Ish Kombinati Ushqimor, Tirane


Detyrat

Pergjegjesite kryesore:

 • Pranimi i produkteve te reja dhe pergatitja e tyre per Magazinim
 • Pergatitja e porosive per dergese ose per shperndarje brenda kompanise.
 • Organizimi dhe mbajtja e rregullt e inventarit te magazines.
 • Sigurimi dhe ruajtja e produkteve ne menyre te pershtatshme.
 • Ndihma dhe support per stafin e kompanise per çeshtje te lidhura me magazinen.

Rregullat e sjelljes:

 • Te respektoni dhe te ndiqni politikat dhe udhezimet e kompanise per sigurine dhe shendetin ne pune.
 • Te ruani dhe te respektoni konfidencialitetin e informacioneve te kompanise.
 • Te jeni te sjellshem me stafin e kompanise dhe ti trajtoni me respekt dhe kujdes.
 • Te raportoni menjehere çdo problem ose shkelje te rregullores

Kualifikimet

Kerkesat e punes:

 • Duhet te keni njohuri per menaxhimin e inventarit dhe organizimin e produkteve.
 • Aftesi per pune te rregullt dhe te perqendruar.
 • Aftesi per te kryer pune fizike, si ngarkim dhe shkarkim te produkteve.
 • Aftesi per te perdorur mjete dhe pajisje te nevojshme per punen e magazinierit.
 • Te jeni i afte per te punuar si pjese e nje ekipe dhe per te bashkepunuar me stafin e tjere.
 • Aftesi per te menaxhuar kohen dhe per te kryer punet ne afatet e caktuara.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Menyra e aplikimit: 

Te gjithe te interesuarit, mund te aplikojne duke paraqitur Cv-ne e tyre ne adresen: [email protected] , duke e specifikuar ne subjekt pozicionin per te cilin aplikoni ose kontaktoni ne numrin : +355 68 203 0984

Te gjithe aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote, bazuar ne legjislacionin "Per mbrojtjen e te dhenave personale"

Ju mirepresim, 

SUKSESE!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Hamleys Albania

Hamleys Albania