Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Drena Shqipëri shpk

Drena Shqipëri shpk. Shitje me shumicë dhe pakicë e produkteve dhe nënprodukteve të qumështit.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 54960 Magazinier

Magazinier
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Drena Shqipëri shpk me profilizura ne shitje me shumicë dhe pakicë e produkteve dhe nënprodukteve të qumështit eshte ne kerkim te nje Magazinier.  

Detyrat

1. Është përgjegjës për ruajtjen dhe sistemimin e mallrave ne ambientet e magazinës.
2. Kontrollon te gjitha furnizimet e mallrave që hyjnë në magazinën përkatëse si dhe komunikon me operatorin e Financës, për të siguruar regjistrimin e mallrave ne sistemin e magazinës.
3. Kontrollon të gjitha daljet/shitjet e produkteve nga magazina përkatëse dhe krahason sasitë fizike të bëra dalje me dokumentacionin përkatës shoqërues.
4. Mban dhe organizon ndarjen e produkteve të dëmtuara apo skaduara, si dhe informon për çdo sasi malli me probleme. 
5. Monitoron mbi baza ditore stokun e magazinës dhe vazhdimisht krahason gjendjen fizike me sasitë në sistem duke kryer inventarizime fizike të produkteve.
6. Të plotësojë fatura tatimore sipas nevojës.

Kualifikimet

1. Minimumi tre vite eksperiencë pune në detyrën e Magazinierit.
2. Të ketë përfunduar të paktën arsimin e mesëm.
3. Të ketë njohuri të paketës Office dhe programet bazë të kompjuterit. 
4. Të jetë i pajisur me leje drejtimi.
5. Eksperienca në fushën e produkteve e nënprodukteve të qumështit përbën avantazh.
6. Dëshirë dhe vullnet për të mësuar. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV - në e tyre në adresën: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".