Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
CONSTRUCTION ENERGY PARTS (C.E.P)

Construction Energy Parts extends its activity in the field of spare parts for oil and gas extraction industry.
Thanks to the hard work of their staff and engineers and in cooperation with their partners, we aim to strengthen their position in the market, offering the best products in price and quality.
Their objective is to become the leading company in the sector of spare parts for oil and gas extraction industry.
...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres Km3 "Themisokli Germenji" pas Ish Universitet Kristal
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0674004646

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-11-2020 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "Construction Energy Parts” CEP. Shpk  kërkon të punësojë Magazinier.

Detyrat

Detyrat e kërkuara:

1. Mban pergjegjesi mbi mallin e magazinuar ne magazine perkatese.
2. Eshte pergjegjes/e per ruajtjen dhe sistemimin e mallrave ne ambientet e magazines
3. Kontrollon te gjitha furnizimet e mallrave qe hyjne ne Magazinen perkatese si dhe komunikon me operatoren e Finances ne magazine per te siguruar regjistrimin e mallrave ne sistemin e magazines
4. Kontrollon te gjitha daljet nga magazine perkatese dhe krahason sasite fizike te bera dalje me dokumentacionin perkates shoqerues (fatura, flete dalje etj).
5. Mban dhe organizon ndarjen e mallrave dhe informon  Administratorin per cdo sasi malli per te cilin nuk korrespondon . Ky kontroll duhet te behet periodik sipas menyres qe ai/ajo organizon punen ne magazine.
6. Bashkepunon cdo dite me operatoren e finances ne magazinen perkatese per te kontrolluar perputhshmerine e te gjitha regjistrimeve qe behen ne sistem me levizjet fizike te mallrave. 
7. Sigurohet qe kodifikimi dhe vendosja e produkteve ne Magazine te behen ne menyren e duhur ne menyre qe identifikimi dhe kotrolli i produkteve te jete sa me i lehte.
8. Mban nje liste me gjithe barkodet e produkteve dhe njofton operatoren e finances sa here ka ndryshime te barkodeve gjate furnizimeve.
9. Monitoron ne baze ditore stokun e magazines dhe vazhdimisht krahason gjendjen fizike me sasite ne sistem duke kryer inventarizime fizike te produkteve.

Kualifikimet

Kualifikimet:

1.  Duhet te kete mbaruar minimalisht arsimin e mesem (Arsimi i larte perben avantazh).
2. Duhet minimalisht 3 (tre) vjet experience si magazinier.
3. Njohuri baze te kompjuterit.
4. Te kete aftesi te mira ne njohjen e barkodeve dhe punes me to
5. Njohuri ne gjuhe te huaj (Anglisht) do te ishte avantazh
6. Kandidati/ja duhet te kete aftesi te mira organizative
7. Te kete cilesi te mira te drejtimit te grupit dhe punes ne grup.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

CV-në  tuaja ju lutemi  dërgojeni në adresën e-mailit: [email protected]

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.

Duke dërguar me email CV-në në adresën e treguar në këtë njoftim, kandidati pranon që kompania  Construction Energy Parts, përpunon të dhënat e tij personale me qëllim të punësimit, në përputhje me legjislacionin në fushën e mbrojtjes së të dhënave personale dhe politikën e rekrutimit të privatësisë botuar në linkun http:/www.aleat.al/en/privacy-pol.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".