Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi.

Misioni i kompanisë është restaurimi i një marrëdhënie afatgjatë dhe të besueshme...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 48749 Magazinier

Tjeter
Tirane, Shqipëri 20-10-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Eurolab Internacional Grup shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin: MAGAZINIER

Detyrat

• Pergjegjes per hyrjen /daljen e produkteve.
• Pergjegjes per raportimin, dokumentimin dhe ndjekjen e demtimeve/skadences.
• Monitorimi i zhvendosjes se mallit qe nga momenti i hyrjes deri ne vendosjen e tij ne koordinata duke u siguruar per sasine, barkodin, skadencen. 
• Pergjegjes per inventarin e magazines, produkte dhe materiale promocionale.
• Asiston ne monitorimin e sigurise ne pune dhe pastertise ne ambjentet e magazines.
• Zbatim rigoroz i procedurave te magazinimit dhe rregullores te kompanise.

Kualifikimet

• Eksperience te pakten 3-vjecare ne kete pozicion, avantazh eksperienca ne FMCG.
• Pervoja me procedurat ne magazine doganore perben avantazh.
• Te kete kryer arsimin e mesem. 
• Njohuri ne perdorimin e programeve financiare dhe te magazinimit.
• Te kete aftesi te spikatura komunikimi.
• Aftesi shume te mira te punes ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen [email protected]
Ne subjektin e e-mailit duhet shenuar pozicioni per te cilin aplikohet.
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".