Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SeBi Shpk - Frigoriferi Kashar

Magazine Frigoriferike

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres, Km 7
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355676050550
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-07-2020 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SEBI shpk (Frigoriferi Kashar) ofron për palët e treta ambjente frigoriferike me qera, për ruajtjen dhe magazinimin e produkteve ushqimore të ngrira dhe të freskëta. 

Detyrat

 • Menaxhon çdo proçes që lidhet me magazinimin e produkteve.
 • Eshte përgjegjes per mallin e magazinuar.
 • Kontrollon të gjitha hyrje/daljet e produkteve nga magazina dhe krahason sasite fizike me dokumentacionin përkatës shoqerues.
 • Suporton ne regjistrimin e levizjeve te mallit ne sistem.
 • Jep udhezime për punonjësit e magazinës për sistemimin e mallrave dhe përgatitjen e porosive.
 • Sigurohet që vendosja e produkteve në magazinë të behen në mënyrën e duhur.

Kualifikimet

 • Duhet të ketë perfunduar minimalisht arsimin e mesëm (Arsimi i lartë përbën avantazh).
 • Duhet minimalisht 2 vite eksperiencë si magazinier/e ose në profile të ngjashme.
 • Duhet të ketë njohuri bazë të ''Paketës Office'' (njohuri të ndonjë programi financiar përbën avantazh).
 • Të jetë korrekt në respektimin e orareve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar, duhet te dergoje CV-ne ne adresen e email-it [email protected]

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".