Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-07-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punsoje Magazinier. Magazinieri duhet të realizoje proceset dhe objektivat e percktuar me integritet dhe korrektesi.

Detyrat

  • Menaxhon dhe kryen me sukses çdo proçes që lidhet me magazinimin e produkteve të ndryshme të kompanisë.
  • Kontrollon të gjitha materialet dhe produktet fizikisht që hyjnë dhe dalin në hapësirën që ka nën përgjegjësi.
  • Kujdeset për mirëmbajtjen e magazinës dhe administrimin e materialeve.
  • Realizon ruajtjen të dokumentacionit të mëparshëm si dhe atij aktual sipas standardeve të kompanisë.
  • Kontrollon të gjitha daljet/shitjet e produkteve nga magazina përkatëse dhe krahason sasite fizike të bëra dalje me dokumentacionin përkatës shoqerues.
  • Bashkëpunon çdo ditë me operatoren e financës në magazinën përkatëse për të kontrolluar përputhshmërinë e të gjitha regjistrimeve që bëhen në sistem me levizjet fizike te mallrave.

Kualifikimet

  • Kandidatët duhet të kenë përfunduar shkollën e lartë. (preferohen në Fakultetin Ekonomik)
  • Duhet të ketë të paktën 2 vite eksperiencë pune si Magazinier ose në profile të ngjashme. (e preferueshme)
  • Preferohet te kete njohuri te ''Paketës Office'', si edhe njohuri te ndonje programi financiar.
  • Të ketë aftësi shume të miraorganizuese dhe të punuarit në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cdo kandidat i interesuar, mund te dergoje CV-ne ne adresen e emailit [email protected]
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen. Albalight shpk promovon shanse te barabarta.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".