Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66469 Kuzhinier/e

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 06-06-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Miguel Restaurant eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin si: Kuzhinier/e

Detyrat

 • Sigurohet që kuzhina të jetë e mirëpajisur me mjetet dhe pajisjet  e gatimit.
 • Studion çdo recetë dhe mbledh të gjitha përbërësit e nevojshëm.
 • Gatuan ushqimin në kohën e duhur.
 • Delegim të detyrave për stafin e kuzhinës.
 • Mbikëqyr ndihmesat dhe ndihmon sipas nevojës.
 • Modifikon lehtë recetat sipas nevojave dhe kërkesave të klientëve.
 • Monitoron magazinat e ushqimit dhe berjet e porosive.
 • Kontrollon freskinë e ushqimit dhe heq prodhimet e vjetruara.
 • Eksperimenton me receta dhe sugjeron përbërës të rinj.
 • Siguron përputhjen me të gjitha rregulloret e shëndetit dhe sigurisë brenda zonës së kuzhinës.

Kualifikimet

 • Përvoja e provuar e punës si një kuzinier/e.
 • Përvojë praktike me pajisje të ndryshme kuzhine.
 • Njohuri të avancuara të teknikave të kuzhinës, pjekjes dhe pastësisë.
 • Aftësi për të qëndruar e qetë dhe për të ndërmarrë detyra të ndryshme.
 • Aftësi të shkëlqyera të menaxhimit të kohës.
 • Njohuri të përditshme të teknikave dhe recetave të gatimit.
 • Njohje me rregulloret e sanitetit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar jane te lutur te dergojne CV ne e tyre ne adresen e meposhtme te email:
[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Miguel Restaurant

Vinoteka dhe Restoranti Miguel i ndodhur ne zonen me prestigjoze te Tiranes, ka qene gjithmone i fokusuar ne delikatesen dhe kreativitetin e pjatave. Me rrenje ne kuzhinen Italiane, kemi krijuar menune tone duke perdorur ingredientet me te mire organik.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga “Brigada VIII”, Nd.23, H.2, Tirana 1019,
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 207 7334

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë