Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 60651 Kuzhinier

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 22-12-2021 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

I vendosur ne zemer te Tiranes, ne nje nga zonat me te shpejta te qytetit, NOOR kerkon t'i bashkohet stafit te tij nje kuzhinier full time me keto kualifikime:

Kualifikimet

• Eksperience pune minimalish 1 vit ne bare dhe restorante te te njejtes natyre.
• Kandidati duhet te jete i afte te performoje te gjitha proceset baze te gatimit.
• Te jete i afte te punoje  si pjese e nje grupi por edhe individualisht ne kuzhine.
• Te jete i afte per te qendruar per nje kohe te gjate ne kembe.
• Te mund te punoje me orare fleksibel si dhe gjate fundjavave dhe diteve te festave.
• Njohuri ne planin e HACCP.

Kushtet e punes:
• Orari i punes 8 ore.
• Nje dite pushim ku dita e pushimit do te vendoset sipas orarit te percaktuar nga manaxhimi.
• I perfshire nje vakt.
• Paga duke filluar nga 40000 leke.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Jeni te lutur te dergoni CV tuaj tek emaili: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


NOOR Coffee & Fine Food

NOOR Coffee & Fine Food

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto NOOR Coffee & Fine Food në WhatsApp Punët aktive të kompanisë