Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ARVIS

ARVIS SH.P.K – kompani distributore që vepron në fushën e Food and Beverage, u krijua në vitin 2005, sot vepron në nje treg të gjerë në gjithë territorin Shqiptar duke përfshirë Kosovën dhe Maqedoninë. Arvis SH.P.K është përfaqësuese ekskluzive e kompanive lider në tregun Italian por edhe atë botëror, në prodhimin e produkteve të ambalazhimit të pijeve. Ndër furnitorët mund të përmendim: Verallia, Colombin & Figlio, Pelliconi & Co,...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-05-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Prokurimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania ARVIS SHPK shpall pozicionin vakant per nje Koordinatore Blerjesh.

 

 

 

 

 

Detyrat

 • Menaxhimi i marrëdhënieve me furnitoret për blerjet e kompaninë.
 • Analize ҫmimesh dhe kostosh për blerjet e mundshme.
 • Kontaktimi i transportueseve te ndryshem per terheqjen e produkteve jashte vendit.
 • Ndjekja e procedurave doganore ne bashkepunim me agjentet deri sa malli te arrije ne magazine.
 • Pergatitja e ofertave per kliente dhe pjesemarrje ne tendera.
 • Menaxhimi i perditshem i arkes.
 • Perkthimi i materialeve qe mund te kerkohen.
 • Menaxhimi i prioriteteve të shumta njëkohesisht.
 • Punë në ekip për të realizuar me sukses ekzekutimin e një projekti.

Kualifikimet

 • Te zoteroje shume mire gjuhen angleze dhe italiane
 • Te jete perdoruese shume e mire e paketes Office.
 • E vemendshme ndaj detajeve.
 • Te jete ne gjendje te mbylle detyrat ne afatin e percaktuar.
 • Eksperience mbi 3 vjecare ne pozicione te ngjashme.
 • Mosha e preferuar mbi 25 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kantidatet qe mendojne se permbushin kriteret  e mesiperme jane te ftuara te aplikojne duke derguar CV-ne e tyre ne [email protected]

Ju informojmë se vetëm kandidatet e përzgjedhura nga te dhenat e tyre do të njoftohen për intervistë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".