Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86355

Kordinator Prodhimi

Tirane, Shqipëri 08-03-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Prodhimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-03-2024

---

---


Përshkrimi

Dimal INC është një kompani e hapur rishtazi në përpunimin e produkteve të mishit por me një eksperience të gjatë në distribucion, tashmë pjesë e DVG Group kërkon të punësojë: Kordinator Prodhimi.

Tek DIMAL INC, ne vlerësojmë talentin dhe besojmë se është kyç për suksesin tonë. Ftojmë të gjithë ata që kanë pasion inovacionin dhe cilësinë të bashkohen me ekipin tonë dhe të ndihmojnë në misionin tonë për të sjellë më të mirat në tryezat e shqiptarëve.


Detyrat

  • Përpilim i dokumentave fletë hyrje/dalje dhe transfertave në prodhim.
  • Monitorimi i lëvizjeve të madhit në prodhim.
  • Regjistrimi i faturave blerje/shitje.
  • Ndjekja e magazinës dhe raporteve të saj.
  • Regjistrimi në Nav i të gjitha veprimeve financiare në prodhim.

Kualifikimet

  •  Eksperienca e punës : Minimalisht 3 vjet
  •  Arsimi: Fakulteti Ekonomik, të ketë mbaruar ciklin e plotë të studimeve.
  •  Njohuri të programit Nav përbëjnë avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar duhet të dërgojnë CV me foto dhe Letër Interesi me email në adresën: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e telefonit 0692037422


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Dimal Inc

Founded in 2019, DIMAL Inc. is an innovative company specializing in processing meat and its derivatives. Like every company, DIMAL Inc. also has its story. The story started 23 years ago in Albania when the two passionate Goxha brothers founded AMG LLC.

AMG LLC, now a crucial part of the DVG Group, had a clear mission: bringing top-quality international products to Albanians. Having earned a strong reputation, AMG LLC operates with a vast distribution fleet, serving a growing network of over 4000 clients nationwide.

DIMAL Inc.'s philosophy, like AMG LLC, is built on a commitment to quality and authenticity using advanced technology. The consumers rightfully demand the highest quality and standards. Understood by our team of technologists, consultants, production managers, and others, we live up to that demand. We are dedicated to delivering high-quality products in line with European standards.

Our extensive product portfolio includes marinated chicken fillets, sausages, kebabs, pork and chicken gyros, various salamis, meatballs, and many other products."

At DIMAL Inc., the prosperous past and clearly outlined goals of the future are the beacons we rely on to deliver our consumers innovative, high-quality, and authentic flavors.