Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi.

Misioni i kompanisë është restaurimi i një marrëdhënie afatgjatë dhe të besueshme...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-10-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Eurolab Internacional Grup shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin: Koordinator MAPO Cash & Carry

Detyrat

• Ekzekutimi i porosive drejt Magazines dhe Furnitoreve, ne baze te te kerkeses se klienteve.
• Perpilimi i faturave shoqeruese.
• Rregjistrimi i faturave te shitjeve & blerjeve.
• Kontroll dhe njoftim skadencash.
• Kontroll raftesh per etiketa cmimesh.
• Shitje ne kase.
• Marrje ne dorezim e porosive.
• Marrja e porosive nga klientet, koordinimi ne pergatitjen e tyre.
• Menaxhim stafi ne Mapo.
• Menaxhon dhe kontrollon stokun.
• Asiston klientet ne perzgjedhjen e produkteve.
• Perpilon raporte statistikore periodike per te analizuar nivelin e shitjeve sipas tendencave, preferencave, sezonalitetit, ne menyre qe te lehtesoje planifikimin, te parashikoje volumin e shitjeve ne te ardhmen.
• Pergjegjes per kasen, skadencat dhe inventarin.

Kualifikimet

• Diplome universitare me profil ekonomik.
• Pervoje ne menaxhim supermarketesh te pakten 3 vjet.
• Njohuri shume te mira ne perdorimin e programeve financiare.
• Njohuri te mira te perdorimit te Paketes Office.
• Aftesi te spikatura komunikimi.
• Aftesi te provuara organizuese dhe menaxhuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen [email protected]
Ne subjektin e e-mailit duhet shenuar pozicioni per te cilin aplikohet. Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".