Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355689093725
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-11-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhere Zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LUFRA kompania me fabrikë në Lushnjë dhe Rrogozhinë dhe me produkte prezente në të gjithë Shqipërinë po kërkon të punësojë një KOORDINATORE SHITJESH (F).

Detyrat

 • Asiston Drejtorin e Shitjeve me dokumentacionin, raportet, të dhënat dhe agendën ditore.
 • Përgjegjëse për të gjitha aktivitetet në sistemin aktual të shitjeve.
 • Komunikon me skuadrën e shitjeve për cështje të ndryshme në lidhje me punën.
 • Përgjigjet telefonatave të ndryshme nga klientë dhe palë të interesuara në numrin e kompanisë.
 • Përgjegjëse për plotësimin e të gjithë dokumentacionit që kërkohet nga stafi i shitjeve (fletë-analiza, formularë, manuale etj.).
 • Asiston në kerkimet e tregut për të përcaktuar nevojat e tregut dhe mundesitë për zhvillim të imazhit te kompanisë në terësi apo produkteve/sherbimeve specifike.
 • Monitoron, kontrollon dhe raporton në terësi aktivetin e shitjeve tek eprorët.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare në njërën nga degët: ekonomi, shkenca sociale, komunikim.
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës ANGLEZE dhe ITALIANE
 • Njohuri të SHKËLQYERA në Microsoft Office – vecanërisht Excel.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese & aftësi të punës në grup

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni CV tuaj me email në adresën: [email protected] dhe me subjekt "KOORDINATORE SHITJESH"


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".