Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KLIMATEKNIKA TB2 SHPK

15 Vjet përvojë në sistemet e përparuara te Ngrohjes, Ventilimit dhe Ajrit të kondicionuar (HVAC). Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Miremban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, ne perputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare te Eficences se Energjise. KLIMATEKNIKA sh.p.k. - Është kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-06-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria “Klimateknika Sh.p.k”, e cila është një kompani lider në Shqipëri me fokus në sistemet HVAC, distributor për rajonin i disa markave gjigante botërore, kërkon të zgjerojë stafin duke punësuar Koordinatore në Showroom.

 

Detyrat

 • Mirëpret, shoqëron dhe asiston klientët që frekuentojnë showroom-in me qëllim informim të saktë dhe realizim të shitjes së produktit të interesuar nga ana e tyre;
 • Përgjigjet ndaj kërkesave që vijnë nga klientët nëpërmjet telefonatave apo rrjeteve sociale dhe menaxhimi i përdishtme i tyre;
 • Sugjeron dhe ideon pozicionim të produkteve në showroom në bazë të eksperiencës së përditshme me klientë

Kualifikimet

 • Eksperiencë pune, kryesisht në kompani që lidhen me pajisje elektroshtepiake, elektronike, teknologjike etj (minimumi eksperiencë 1 vjecare);
 • Përdorim i mirë i paketës Microsoft Office;
 • Njohuri të mira në gjuhët e huaja (gjuha angleze përbën avantazh);

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

 • Ambient pune motivues dhe dinamik;
 • Pagë bazë + bonuse mbi shitje të realizuara;
 • Vlerësim performance çdo 3-6 muaj;
 • Mundësi për rritje në detyrë;
 • Mundësi për trajnime tek furnitoret.   

Ditet e punës: E Martë – E Shtunë orari: 16:00 – 20:00;

E Diel orari: 09: 00 – 14:00

Dita e hënë: Pushim Kërkohen CV me foto.

Ju lutem dergoni CV tuaj në adresat e email-it: [email protected], [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".