Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"ITE Grup" paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit.  "ITE Grup" në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë. Partnerët tanë të rëndësishëm janë: "Schneider Electric", "Philips","General Electric", "Vimar", "Bosch" etj.   "ITE Grup" eshte duke kerkuar te punesoje nje 
Koordinator/e Marketingu me aftësi organizative dhe kërkimore.
Koordinatori/ja e marketingut pritet të jetë individë krijues me aftësi fantastike komunikimi dhe menaxhim të shkëlqyer të kohës. Gjithashtu, koordinon dhe mban kontakte me palët e treta të përfshira në të gjithë procesin me agjenci publicitare, media etj.

Detyrat

 • Ndjek me detaje planin e aprovuar të marketingut;
 • Zhvillon dhe jep ide mbi strategjinë e marketingut;
 • Monitoron website e shoqërisë dhe social media, zhvillon dhe jep ide për përmirësime;
 • Mban kontakte të vazhdueshme me mediat, studiot, agjencitë, furnitorët, klientët.

Kualifikimet

 • Të ketë kryer studimet e larta në marketing/komunikim ose të ngjashme;
 • 2 vite eksperiencë pune në pozicione të ngjashme, të ketë eksperiencë në menaxhimin e rrjeteve sociale (facebook, linkedin etj);
 • Njohuri të mira të gjuhës Angleze, Italiane Njohuri shumë të mira të programeve të Microsoft Office;
 • Aftësi të tjera: Aftësi të forta organizative dhe të orientuara drejt detajeve Kreative dhe me aftësi të shkëlqyera komunikimi në të shkruar dhe në të shprehur;
 • Aftësi për të punuar në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dergoni CV të detajuar prane Departamentit te Burimeve Njerezore me email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ITE Grup sh.p.k

“ITE Grup” paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. “ITE Grup” në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: “Schneider Electric&rdq...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres, Km5 Mbrapa QTU
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 4538 449
 • Mobile: 00355 4 4538 440

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë