Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Trepharm

Trepharm is pharmaceutical manufacturer of generics and brand medical product located in Kosovo, South East Europe. Trepharm is built in accordance with full EU cGMP guide- lines. Current Good Manufacturing Practice of the European Union and other Quality Standards have been applied and implemented during design, construction and commissioning of this manufacturing site. Based in South East Europe, Trepharm counts amongst largest p...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Gurbardhi str, no:50, Sllatina 12050
 • Prishtinë, Kosovë
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-02-2021 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Trepharm është një kompani udhëheqëse farmaceutike me seli në Prishtinë - Kosovë.
Kërkojmë një kandidat profesional në pozitën Koordinator i Shitjes, për zyrën përfaqësuese në Tiranë.
Ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik. 

Detyrat

 • Vizita të rregullta në Farmaci.
 • Kordinimi me distributoret për shitjen e produkteve TrePharm.
 • Zbatimi i planit të shitjes.
 • Krijimi dhe zhvillimi i raporteve të reja me Farmaci.
 • Ndikimi në rritjen e njohurive dhe prezantimi i të gjitha produkteve TrePharm në Farmaci.
 • Rritja e prezencës së artikujve.
 • Mbikqyrja e produkteve TrePharm, afatet, ecuria e tyre në Farmaci, komentet e ndryshme dhe çdo gjë që ndërlidhet me natyrën e njejtë.
 • Përcjellja e inputeve nga MedRep dhe aktivitetet e tjera të zhvilluara nga kompania.
 • Monitorimi i aktiviteteve në barnatore nga konkurrenca (aksione, dsp, oferta të ndryshme, brendime).
 • Zhvillimi i terenit në vizibilitet, propozimi për brendime të reja, vendosja e materialeve komunikuese.
 • Trepharm në Farmaci.
 • I involvuar në aplikimin e strategjisë së shitjes së kompanisë.
 • Mirëmbajtja e raporteve të nderlidhura B2B, mes TrePharm dhe Farmacive.
 • Kontribues në përgatitjen e aksioneve komerciale dhe zbatimi i tyre në teren (Propozimi për akcione, përcjellja e efektshmërisë dhe realizimi sipas planifikimeve).
 • Përcjella e stoqeve tek distributorët në mënyrë të vazhdueshme.
 • Alarmimi për stoqet minimale duke u bazuar në Planin e Shitjes.
 • Dhe punë të tjera që ndërlidhen me natyrën e shitjes.

Kualifikimet

Kandidati duhet të ketë diplomë universitare në fushën relevante;
• Trajnime / Certifikatë në fushën relevante (E preferueshme).
• Njohuri të shkëlqyeshme të tregut të Shqipëris.
• Minimumi tri(3) vite përvojë pune në fushën e shitjes në industrinë farmaceutike.
• Njohuri të gjuhës angleze (e preferueshme).
• Aftësi të shkëlqyeshme menaxheriale dhe organizative.
• Aftësi të shkëlqyeshme në komunikim verbal dhe të shkruar.
• Të jetë i/e motivuar, profesional dhe çasje pozitive.
• Të jetë fleksibil dhe kreativ.
• Të ketë aftësi të shkëlqyeshme kompjuterike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

CV-të tuaja duhet të dërgohen në email: [email protected]
Afati i aplikimit: 27.01.2021


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".