Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75864

Koordinator per Marredhenie me Jashte

Tirane, Shqipëri 13-04-2023 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-04-2023

---

---


Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K është krijuar në vitin 2004 dhe operon në një sërë fushash të ndryshme shërbimi duke përfshirë Qeradhënien e Makinave nëpërmjet Franchises së prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e përdorimit të

brandit ndërkombëtar në të gjithë Ballkanin; Shërbimet Doganore në të gjithë territorin e Shqipërisë; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar të produkteve Vodafone Albania.

Një kolektiv miqësor dhe kompani dinamike me zhvillim të shpejtë në fushën e turizimit dhe shërbimeve.

Pozicioni: Koordinator për Marrëdhënie me jashtë.

Vendndodhja: Tiranë


Detyrat

  • Koordinon marrëdhëniet me jashtë vendit.
  • Menaxhimi i komunikimeve me kilentët e huaj.

 


Kualifikimet

Edukimi:.

Experienca:

  • Kualifikime të tjera: Zotërim i gjuhës angleze në nivel shumë të mirë të shkruar dhe të folur (Njohja e gjuhëve të tjera të komunitetit europian do të përbënin avantazh);
  • Njohuri shume të mira në Paketën Microsoft Office;

Aftësitë:

  • Të ketë aftësi shumë të mira menaxheriale, komunikuese, organizative dhe planifikuese;
  • Të ruajë dhe të mbrojë konfidencialitetin e informacioneve të kompanisë;
  • Të punojë me integritet, përkushtim, vetëmotivim përbëjnë cilësi të admirueshme për pozicionin;
  • Të jetë sistematik/i,e organizuar;
  • I/e orientuar drejt rezultateve;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Nëse jeni të interesuar, ju lutem dergoni CV-në tuaj në adresën [email protected] duke vendosur si subjekt “ Koordinator për Marrëdhënie me jashtë.”

Adresa: Hotel “Rogner”, Blv.”Dëshmorët e Kombit”,Tiranë, Albania.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 2004 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonisë dhe aparaturave telefonike; shërbime që lidhen me pritjen e turisteve; Shoqërues në pikat turistike brenda e jashtë vendit dhe përkthyes; organizim eventesh, etj.


INFORMACIONE KONTAKTI