Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS<...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 048200431
 • Mobile: 0684099353

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-04-2020 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përgjegjësia e këtij pozicioni është dhënia e suportit tek Menaxheri i CDO në zbatimin e objektivave Komerciale për Cold Drink. Ndjekja, monitorimi dhe raportimi i përgjegjësive të deleguara në kohë dhe në përputhje me proçedurat e kompanisë.

Detyrat

 • Asiston Menaxherin e CDO në përgatitjen e planeve të shpërndarjes së frigoriferëve dhe çadrave dhe siguron vendosjen e tyre në pikat e shitjes në përputhje me marrëveshjet kontraktuale dhe sipas standarteve me qëllim mbështetjen e strategjisë së shitjes.
 • Në bashkëpunim me departamentin e logjistikës organizon dhe monitoron transportin e frigoriferëve dhe çadra, për të përmbushur në kohë kërkesat e aprovuara.
 • Mirëmban dokumentacionin e materialeve CDO.
 • Përgjegjës në procesin e instalimit dhe tërheqjes së frigoriferëve apo çadrave tek klienti.
 • Gjeneron raporte të ndryshme tek Menaxheri i CDO dhe raporton për çdo sitatë problematike që mund të rezultojë gjatë procesit të punës.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare, preferohet një nga degët e Ekonomikut, Administrim Biznesi ose IT.
 • Përvojë pune në planifikimin operacional.
 • Aftësi shume te mira organizative dhe komonikuese.
 • Aftësia për të menaxhuar prioritetet e shumta nën presion dhe për të përmbushur afatet kohore afatshkurtra dhe afatgjata. Njohuri shumë të mira të Zyrës Microsot;
 • Excel i avancuar.
 • Njohje e mirë e Anglisht / Italisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit duhet të dërgojnë një email ku të specifikohet kërkesa për pozicionin e punës dhe një kopje të CV në adresen email, brenda datës 22 Mars 2020.   Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen. Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k promovon shanse të barabarta  
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë