Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78327

Koordinator i Makinerive ne Kantier

Tirane, Shqipëri 10-06-2023 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

10-06-2023

---

---


Përshkrimi

Koordinator i Makinerive ne Kantier


Detyrat

 • Menaxhon te gjitha makinerite ne kantier;
 • Mban, rregjistron dhe kontrollon gjithe faturat e shpenzimeve ditore te mjeteve /makinerive ne kantiter si dhe kontrollon konsumin e karburantit;
 • Ne bashkepunim me Njesine e Makinerive perpilon cdo muaj raportin e kostos per cdo mjet /makinerie ne kantier (shpenzime sherbimesh, konsum nafte, amortizim, volume etj);
 • Ndjek sherbimet e planifikuara apo te paplanifikuara te mjeteve /makinerive qe kryhen ne kantier nga specialist te jashtem apo ato te kompanise;
 • Merre pjese ne certifikimin teknik te mjeteve qe operojne ne kantier sipas programit te miratuar;
 • Koordinon punen me Njesine e Makinerive per te garantuar qe mjetet qe operojne ne terren jane ne gjendje te mire teknike, me koeficient shfrytezimi maksimal dhe punojne ne kushte normale pune;
 • Kryen kontrolle spontane apo periodike ne lidhje mbi gjendjen teknike te mjeteve / makinerive / pajisjeve nese perdoruesit e  tyre  zbatojne apo jo detyrat e percaktuara  ne lidhje me mirembajtjen dhe perdorimin e tyre dhe nese konstaton shkelje te rregullave te perdorimit propozon masa disiplinore/administrative  ndaj perdoruesve;
 • Ne bashkepunim me Njesine e Makinerive merr masa per te mbeshtetur kantierin me makineri/mjete/pajisje sipas kerkesave te projektit;
 • Ploteson koheshenuesin e stafit ne kantier.

Kualifikimet

 • Edukimi: Inxhinier Mekanik/ Mjete Levizese (Transport).
 • Gjuhë të huaj: Anglisht.
 • Eksperienca e punes: Mbi 3 vjet eksperience ne kantier ndertimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin “apliko online”. 

Afati i fundit i aplikimit eshte data 10 Qershor 2023, ora 17:00.

* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.

* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 prides itself on the many in-house and self-sufficient services that we perform, such as engineering and design management, coordination, and supervision of various privately owned and government funded construction and development activities, as well as the collaboration with various prestigious national and international firms and institutions.

Gener 2 is currently developing and implementing numerous projects in many locations nationwide, combining the knowledge of the team, their skills and acquired experience.


INFORMACIONE KONTAKTI