Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-11-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Alkos Group Albania, me Zyra Qendrore në Autostradën Tiranë – Durrës, km 12, shpall vakant pozicionin: Kontrollor Magazine

Qëllimi i pozicionit: Të kontrollojë hyrjet, magazinimin dhe daljet e mallrave në përputhje me rregullat dhe procedurat përkatese.

Detyrat

 • Manaxhon punëtorin/et që ka në varësi në përputhje me udhëzimet e përcaktuara nga Supervizori përkatës.
 • Siguron që punëtorët e caktuar nën vartësi të tij të punojnë me cilësi dhe rendiment të lartë.
 • Ushtron me imtësi kontrollin fizik të hyrjes së mallrave nga furnitorët dhe daljes së tyre.
 • Sistemon me saktësi produktet si fizikisht ashtu dhe nëpërmjet sistemit sipas lokacioneve të miratuara dhe kategorizimit të miratuar nga drejtimi i kompanisë, në zonën e tij të mbulimit.
 • Garanton që çdo lëvizje produkti që bëhet në zonën e tij të mbulimit, të jetë në përputhje me lokacionet që janë në sistem.
 • Sigurohet që pesha e çdo palate të mos tejkalojë kapacitetin mbajtës të raftit.
 • Sigurohet që produktet të jenë të mbrojtura nga çdo dëmtim i mundshëm.
 • Garanton siguri në punë duke ndjekur udhëzimet dhe proçedurat.
 • Zbaton me korrektesi detyrat e caktuara nga supervizori / manaxheri.

Kualifikimet

Edukimi: 

 • Të ketë përfunduar arsimin e mesëm (e detyrueshme).

Eksperiencë pune: 

 • Të ketë eksperienca të ngjashme pune.

Aftësitë:

 • Të jetë i gatshëm dhe i aftë të punojë në grup.
 • Të jetë i aftë të drejtojë një grup pune me përgjegjësi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mirëpresim të gjithë kandidatët e interesuar të dërgojnë aplikimin e tyre në adresën: [email protected] 

Aplikimet mbyllen më 10 Nentor 2021    

*Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të lartë sipas Ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"  

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ALKOS GROUP

One of the biggest distributors in Albania Since 2004 Import, promotion and distribution of high quality branded products are what Alkos knows best. It operates in several domestic market areas, representing different brands that have their own features. Consequently, our strategies are tailored to specific needs in terms of distribution, promotion and logistics. Following a well-thought-out selection, the brands we present in the...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë