Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Elite Communication

Ofrimi I sherbimit Konsulence Biznesi Web Marketing ; projektimin, krijimin, menaxhimin, koordinimin, shperndarjen e shitjen e sherbimeve te aktiviteteve (sherbime informacioni, asistence, mbeshtetje e shitje telefonike) te Centralit telefonik dhe asistence telefonie, drejtperdrejt dhe /ose jo drejtperdrejt per llogari te veten ose per te tretet; krijimin e database-ve dh e krijimin e te gjitha aktiviteteve te lidhura me perpunimin...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Liqeni, Kopshti Zoologjik
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355699382810

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-06-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KËRKOJMË  KONSULENTË TELEFONIK për desk-un Italian dhe spanjoll.

Ofrojmë :

 • Page bazë  400 €;
 • Bonuse ditore,javore dhe mujore ndër më të lartat në treg;
 • Kushte pune ideale;
 • Kontratë pune në përputhje me ligjin Shqiptar;
 • Orar pune Full-Time;
 • Mundësi rritjeje profesionale në çdo drejtim të dëshiruar;
 • Trajnime periodike.

Të interesuarit të na dërgojnë CV-në tek adresa : [email protected]

ose te na kontaktojn ne Nr: 0699382810

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".