Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-12-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Konsulente shitjeje qe do te gjenerojne mesatarisht 2'000 €/muaj!

  • Kerkohen te rinj ambicioze, te cilet duan te behen profesioniste te suksesshem!
  • Te ardhura te palimituara;
  • Trajnim i specializuar per teknikat e shitjes nga eksperte dhe drejtues te larte ne sektorin e shitjes;
  • Karriere e shpejte per profesionistet e suksesshem!

Kriteret: Arsim i Larte

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Apliko tani!

Email: [email protected]

Tel: 0693932719 

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Koncept

Konsulence juridike dhe financiare

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi "Bajram Curri” prane kryqezimit Vasil Shanto perball me Gjykaten e Rrethit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0693932719

Profili i Kompanisë Kontakto Koncept në WhatsApp Punët aktive të kompanisë