Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 24-08-2022 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hitweb SHPK kerkon te punesoje: Konsulente ne Gjuhen Gjermane/Spanjolle.

Detyrat

Cilat janë kërkesat bazë për kryerjen e punës?
Detyra juaj do të jetë të kujdeseni për:

 • Kontaktim me klientin tashmë aktiv;
 • Kontaktim me kompani që nuk janë ende klientë;
 • Gjatë bisedës telefonike ju duhet të prezantoni produktet tona dhe përfitimet përkatëse;
 • Ka lloje të ndryshme thirrjesh me qasje të ndryshme që do t'i mësoni pas një periudhe trajnimi pas së cilës do të jeni plotësisht autonom;
 • Ju do të vendosni vetë se kujt të telefononi, kur të telefononi, çfarë të thoni;
 • Do e menaxhoni punën tuaj, rëndësi ka rezultatet që do të merrni.

Kualifikimet

Çfarë lloj personi duhet të jeni?

 • Ju duhet të dini gjermanisht/spanjisht, si në të shkruar ashtu edhe në të folur, për të qenë në gjendje të përballoni një bisedë telefonike pa vështirësi;
 • Ne presim që ju të keni të paktën një nivel  B2, akoma më mirë një C1;
 • Përveç gjuhës, duhet të jeni shumë të vendosur dhe të etur për të arritur objektivat që do t'ju caktohen;
 • Keni një predispozitë të mirë për marrëdhëniet ndërpersonale, jini të durueshëm dhe empatikë;
 • Ju nuk duhet të jeni dikush që dekurajohet lehtësisht, por përkundrazi të jeni në gjendje të përballoni vështirësitë me ambicie.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ju ofrojmë?

 • Do ta gjeni veten duke punuar në një mjedis pune miqësor, të ri dhe bashkëpunues;
 • Do të merrni shumë trajnime dhe do të keni mundësinë të bëni karrierë në një kompani ndërkombëtare që po rritet shumë në sektorin fotovoltaik;
 • Ne ofrojmë paga mbi mesataren dhe përfitime të tjera si pushime dreke falas në restorantet partnere.

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email-it: [email protected] ose te kontaktojne ne nr e cel: 355682002999.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Hitweb SHPK

Kompani nderkombetare e specializuar ne sektorin  fotovoltaikeve me seli edhe ne Tirane,Shqiperi

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Arben Broci
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

 • Rr.Arben Broci
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355682002999
 • Mobile: 00355682002999

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë