Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-08-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LIGHTBOLT MARKETING, Agjenci marketingu ne Shqiperi eshte duke kerkuar Konsulent Marketingu Inbound ne gjuhen Italiane.

Ofrojme :

  • Pagesa ndër më të lartat në treg
  • Bonuse të arritshme
  • Orari i punes fleksibel
  • Mundesi rritjeje profesionale në cdo drejtim të dëshiruar
  • Trajnime periodike

Kerkesat e punes ndaj të interesuarve jane:

  • Të kenë aftesi të mira në të folur të gjuhës Italiane.
  • Të kenë aftesi të mira komunikative.
  • Të kenë aftesi të mira organizative dhe menaxheriale.

Dërgoni Cv në Whatsapp: +355676729556 ose në [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni Cv në Whatsapp: +355676729556 ose në [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Light Bolt Marketing

Light Bolt Marketing e specializuar në gjenerimin e rezultateve përmes reklamave në internet, fushatave të mediave sociale dhe teknikave inovative të SEO.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë