Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Century21 Prime

Century 21 Prime është një agjenci imobiliare pjesë e rrjetit lider në tregun imobiliar, Century 21. Tashme operojme ne 2 zyra te pozicionura si me poshte: Century 21 Prime- Rruga Xhanfize Keko, Xhamllik dhe Century 21 Prestige- Rruga e Elbasanit, perballe Ambasades Amerikane. Pjesë e shërbimeve tona është gjithashtu edhe vlerësimi i pronës tuaj pa pagesë si dhe konsulenca ligjore në lidhje me problematikat e saj. Jemi gjithmonë p...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Xhamllik, rruga Xhanfize Keko, perballe karburant Kastrati
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0675304452

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-10-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Deshironi te jeni pjese e nje kompanie lider ne tregun imobiliar qe ju ofron stabilitet dhe integritet? Atehere ti ke degjuar per Century 21, brandi boteror me i madh per pasurite e patundshme me 12 vite eksperience ne tregun shqiptar. Ne jemi ne kerkim te njerezve te rinj per t'ju bashkuar stafit tone sepse

NE PO RRITEMI!    

Cfare do te thote punosh prane nesh?

 • Te jesh pjese e nje familje te madhe dhe te konsoliduar.
 • Te mesosh profesionin e nje konsulenti imobiliar.
 • Te marresh trajnime falas mbi pasurite e patundshme.
 • Te kesh nje portofol pronash ne gjithe Tiranen dhe jo vetem.
 • Suport i vazhdueshem nga zyra dhe koleget.    

Kualifikimet

Cilat jane kushtet per t'u bere pjese e stafit tone?

 • Mosha mbi 23 vjec.
 • Preferohet arsim i larte.
 • Te kete njohuri te kompjuterit ne nivelet Baze.
 • Te kete deshire dhe ambicie per t'u rritur profesionalisht.
 • Te jete i komunikueshem dhe te mos kete veshtiresi te punoje ne kontakt te drejtperdrejte me njerezit.
 • Eksperienca ne shitje perben avantazh.    

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese mendoni se jeni kandidati ideal dhe jeni te interesuar te merni pjese ne perzgjedhje per t'u bere pjese e skuadres tone, apliko tani ne adresen e email: [email protected] ose ne nr e tel: 068 202 1516.   

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".