Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-12-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ndërmjetsuese
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Immobile .al ne kuader te zgjerimit te stafit eshte ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per tu bashkuar me ne ne pozicionin e ;

Konsulente Imobiliare (femra) 

Kualifikimet

Kanditati duhet te plotesoj keto kushte; 

 • Mosha 23-40 vjec 
 • Te kene mbaruar studimet e larta 
 • Te njohe mire gjuhen angleze 
 • Te kete pervoja te meparshme ne shitje 
 • Te jete energjike dhe ambicjoze 
 • Te jete korrekte dhe e komunikueshme 
 • Bashkpunuese dhe te pelqeje punen ne ekip 
 • Te dije te perdore programet baze kompjuterike 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet ;

 • Trajnime te vazhdueshme 
 • Promovim bazuar mbi produktivitetin ,punen e vazhdueshme ,
 • Suport max nga ekipi dhe kerkohet standart sherbimi tek klienti 
 • Ofrohet page mujore konkuruese ne tregun e punes.

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-të e tyre ne adresën e emailit; [email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e telefonit; +355 69 3620 223

Adresa | Rr. "Sami Frasheri", 1010 Tirané


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Immobile.al

immobile .al agjensi imobiliare ne tregun Shqiptar .Ne vleresojme pronen tuaj krahasuar me cmimet e tregut  te pasurise se paluajtshme duke njohur cdo investim .

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Ne bllok, Rruga Sami Frasheri
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto Immobile.al në WhatsApp Punët aktive të kompanisë